TFA U-13 kosminis savaitgalis Kaune

„Kaunas football Fest“ turnyre dalyvavusi Talentų futbolo akademijos U-13 komanda tapo nugalėtoja. Svajūno Savicko auklėtiniai turnyre iškovojo visas penkias pergales bei šešių komandų rikiuotėje aplenkė antroje vietoje likusius bendraamžius iš „Kauno Žalgirio“ akademijos bei svečius iš Latvijos – „Daugavpils“ jaunuosius futbolininkus.

B lygio turnyre dalyvavo ir antroji TFA ekipa, kuri tarp šešių komandų liko antra. Verta pažymėti, kad ir ši ekipa turnyrą baigė be pralaimėjimų. Maža to, jaunieji „Riteriai“ įveikė ir nugalėtojais tapusius „Kauno Žalgirio“ metais jaunesnius futbolininkus.

A grupės geriausiu turnyro vartininku buvo pripažintas TFA vartų sargas Benediktas Račius.

„Savaitgalis TFA U-13 komandai buvo ir intensyvus, ir sėkmingas. Turnyre dalyvavome pasidalinę į dvi komandas: su tikslu kiekvienam komandos žaidėjui suteikti kuo didesnį žaidybinių minučių skaičių aikštėje. Labai džiugu, kad idėja pasiteisino ir davė vaisių.

Pavyko tiek patirties gauti, tiek parodyti gražų žaidimą ir jį vainikuoti aukščiausiais apdovanojimais. TFA Mėlynųjų komanda turnyre iškovojo 2-ąją vietą, pasiekusi 3 pergales ir du kartus sužaidusi lygiosiomis. TFA Geltonųjų komanda pasirodė fantastiškai ir iškovojusi 5 pergales iš tiek pat galimų tapo turnyro nugalėtoja!“, – laimės neslėpė treneris S. Savickas, pridurdamas, kad labiausiai džiugina progresas.

„Trenerio širdis džiaugiasi parodytu auklėtinių dideliu noru, atsidavimu ir kovingumu bei gerėjančiais sprendimais ir jų išpildymu – progresuojame. Ačiū tėveliams už palaikymą ir galimybę dalyvauti turnyre!“