Parama

Kviečiame skirti savo 1,2% GPM Talentų futbolo akademijai!

Esate neabejingi futbolui ir sveikai gyvensenai? Galite tapti Talentų futbolo akademijos rėmėjais paskirdami 1,2 procento sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai nieko nekainuos, o mums padės tobulėti ir siekti iškeltų tikslų!

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka gyventojų pajamų mokestį (GPM). Pagrindinis gyventojų pajamų mokesčio tarifas nuo 2020 metų yra 20 proc. Iš jų 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui. Tokiu atveju minėtieji 1,2 proc. GPM nukeliauja tiesiai jūsų pasirinktam gavėjui, o ne į bendrą valstybės biudžetą.

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2023 m. gegužės 2 d. Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik el. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Gyventojai, neturintys techninių priemonių (pvz., interneto prieigos, kompiuterio), galės pasinaudoti Viešais interneto prieigos taškais (toliau – VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose.

Paramos gavėjas: VšĮ Talentų futbolo akademija
Paramos gavėjo kodas: 302698674
Paramos paskirtis: Futbolo akademijos veiklai

Kaip skirti paramą?

AČIŪ!

#TUMŪSŲATEITIS