TFA savaitgalis: karštas buvo ne tik oras, bet ir pats žaidimas

U-14. TFA-Riteriai – Kauno Žalgiris 0:1

Talentų futbolo akademijos keturiolikmečių komanda sezoną užbaigė ant dešimtojo laiptelio dvylikos komandų turnyre. Paskutinės rungtynės turnyro prasme nieko nelėmė, tačiau tai buvo jėgų išbandymas alinančiame karštyje. Noro sezoną užbaigti sėkmingai netrūko, deja, teigiamo rezultato pasiekti nepavyko.

„Smagu matyti kada vaikinai ne tik atiduoda jėgas aikštelėje, bet ir mėgaujasi žaidimu. Jei ne viena nelemta klaidelė, būtume galėję pakovoti dėl taškų. Bet tuo futbolas ir įdomus, kad niekada negali žinoti, kaip kuri komanda gali laimėti rungtynes. Ačiū vaikinams už darbą aikštelėje, už jos ribų belieka uždaryti sezoną ir  pailsėti, ir naujam sezonui išsikelti naujus tikslus“, – komentavo treneris Matas Juodelis.

U-13. TFA-Riteriai – A. Narbekovo FA 2:1

Skirtingai nei metais vyresni kolegos, trylikamečiai Talentų futbolo akademijos auklėtiniai nepralaimėjo ir sezono nebaigė. Šią savaitę trenerio Pauliaus Obolevičiaus auklėtinių dar laukia dvejos rungtynės, o praėjusį savaitgalį, nepaisant praleisto ankstyvo įvarčio, „TFA-Riteriai“ sugebėjo atsitiesti ir iškovoti taip lauktą pergalę. 10 minutę Dominykas Kavaliauskas rezultatą išlygino, o antrojo kėlinio pradžioje Tadas Savičius pelnė pergalingą įvartį.

„Džiugina tiek rezultatas, tiek pats žaidimas. Labai džiaugiuosi savo komanda. Pagaliau parodėme charakterį ir po praleisto įvarčio atsistatėme pelnydami du įvarčius. Turėjome nemažai progų įmušti dar daugiau, bet vis dar labai stringame ties realizacija. Noriu pagirti mūsų gynėjus, nes labai drausmingai sustovėjo, nebuvo jokios panikos įžaidžiant kamuolį nuo vartų ir labai aštrūs perdavimai į ataką, kai leisdavo atkirsti net 3-4 jų žaidėjus“, – komentavo P. Obolevičius.

U-12. A komanda. Turnyras. Kaunas football fest

„TFA-Riteriai“ 2009 A komanda Kaune sužaidė fantastišką turnyrą, kur dar kartą parodė tvirtą charakterį, tvirtą valią, meilę žaidimui ir komandiškumą. Smagu, kad šiuo metu esame pagavę žaidimo ritmą ir žaidžiame gražų atakuojantį futbolą. Džiuginame žiūrovus gražiomis kombinacijomis bei gražių įvarčių gausa. Šis turnyras buvo savotiškas sezono uždarymas. Todėl be galo džiugu išeiti vasaros atostogų geromis nuotaikomis ir skambia nata. Ačiū tėveliams už galimybes vaikams žaisti turnyruose, už tikėjimą ir pasitikėjimą treneriu. Gražios vasaros!“, – sezoną apibendrino treneris Svajūnas Savickas.

U-12. B komanda. Turnyras. Kaunas football fest

„Karštas šeštadienio rytas, kelionė į Kauną, į paskutinį šio sezono turnyrą. Be galo smagus turnyras, džiaugiamės ir sakom Ačiū turnyro organizatoriams.

Vaikai susirinko nors ir ne visos sudėties, bet žinojome kad žaisime dviem komandomis, todėl vieni kitiems pagelbėjome. Per visą turnyrą išgėrėme be proto daug vandens ir aikštėje palikome be proto daug prakaito. Smagu vaikus matyti nusiteikusius kovoti ir dirbti iki galo.

Viena komanda džiaugėsi dviem pergalėmis, dviem pralaimėjimais ir vienomis lygiosiomis. Kitai komandai sekėsi šiek tiek sunkiau, bet gerų emocijų ir patirties rungtynės bagažas neįkainojamas. Turėsime šiek tiek laiko poilsiui, po atostogų grįšime dar daugiau kupini jėgų padirbėti ir ištaisyti klaidas“, – sakė treneris Matas Juodelis.

U-10. A komanda. Turnyras. Kaunas football fest

„Šį kartą karštas buvo ne tik oras, bet ir pats žaidimas. Daug emocijų, gražių įvarčių, žiūrovų plojimų ir skanduočių. Šis U-10 berniukų pasirodymas buvo paskutinis prieš išeinant atostogauti. Liepą ilsėsimės, stovyklausime ir nuo rugpjūčio pradėsime ruoštis Lietuvos čempionatui. Gražios vasaros ir iki greito“, – 2011 metų TFA bendruomenei linkėjo S. Savickas.