U-15 jaunimo rinktinėje – „TFA Riterių“ vartininkas

Šį pirmadienį Kaune dviejų dienų stovyklai rinkosi Lietuvos U-15 rinktinės kandidatai, kuriems tai buvo vienas etapų prieš birželio 13 ir 15 dienomis įvyksiančias rungtynes su Maltos bendraamžiais.

Tarp Andriaus Veličkos 24 iškviestų kandidatų buvo ir „TFA Riterių“ vartininkas Artiomas Šankinas.

„Artiomas yra labai darbštus ir motyvuotas, daug noro ir pastangų rodantis vartininkas. Man, kaip treneriui, smagu, kad jis sulaukė rinktinės trenerių dėmesio. Tikiuosi, jam tai padės dar sparčiau augti visomis prasmėmis ateityje“, – kalbėjo treneris Raimondas Vilėniškis.

Artiomas yra vienas iš trijų į stovyklą iškviestų vartininkų. Kaip jis pats sako, didžiausia iškvietimo svarba – motyvacija ateičiai.

„Į rinktinės stovyklą vykau norėdamas pasirodyti iš geriausios pusės. Manau, man tai pavyko. Treniruotės buvo naudingos ir informatyvios. Stovykloje susirinko neblogų žaidėjų, tik gaila, kad Lukas šį kartą dėl traumos nedalyvavo, nes jis, mano manymu, būtų geriausias. Tikiuosi, tai buvo mūsų pirmas, bet ne paskutinis kvietimas“, – sakė A. Šankinas.

Sugrįžęs į akademiją, vartininkas prisijungė prie 2007 metų gimimo komandos, kuri kovoja dėl jaunimo Pirmos lygos nugalėtojo titulo.