TFA auklėtinio L. Stecko įvartis lėmė U15 rinktinės lygiąsias prieš Maltą

Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos U-15 rinktinė šią savaitę sužaidė dvejas kontrolines rungtynes prieš Maltą. Pirmoji dvikova buvo laimėta 1:0, antroji – baigėsi lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse lietuviams atstovavo ir du „TFA Riterių“ auklėtiniai Artiomas Šankin bei Lukas Steckas. Pastarasis antrose rungtynėse pelnė vienintelį Lietuvos rinktinės įvartį.

„Labai džiaugiuosi galėdamas atstovauti Lietuvos jaunimo rinktinei, kurioje susirenka geriausi šalies bendraamžiai. Rungtynės su Malta nebuvo lengvos, bet mūsų komanda parodė geresnę žaidimo kokybę ir charakterį, o aš asmeniškai džiaugiuosi prisidėjęs pelnytu įvarčiu“, – kalbėjo L. Steckas.

Lukas pirmose rungtynėse žaidė kėlinį, antrose – 50 minučių. Jo komandos draugas A. Šankinas pirmose rungtynėse žaidė be keitimų, antrose – liko ant atsarginių suolo.

„Tai buvo įdomi patirtis žaisti ir treniruotis su naujais komandos nariais. Stovyklos metu treniravausi iš visų jėgų ir esu patenkintas, kad jau pirmose rungtynėse buvau pasirinktas žaisti starto sudėtyje. Sužaidžiau visas rungtynes ir išlaikiau vartus sausus. Man buvo garbė pirmą kartą sužaisti Lietuvos jaunimo futbolo rinktinėje“, – komentavo A. Šankinas.

Šios dvejos kontrolinės U-15 rinktinės rungtynės įvyko po dviejų rinktinės stovyklų gegužės mėnesį. Pagal pasirodymus tose stovyklose geriausi atrinkti žaidėjai turėjo galimybę pasivaržyti su Malta.