„Riteriai“ – „Ateitis CUP“ turnyro vicečempionai

Keturias pergales per penkerias „Ateitis CUP“ turnyro rungtynes iškovojusi Riterių futbolo akademijos U-16 auklėtiniai užėmė antrąją vietą. Nugalėję Batumio „Dinamo“ (Sakartvelas), „Marupės“ (Latvija) ir „Olainės“ (Latvija) ekipas, Artūro Sikorskio ir Nicolos Calvia auklėtiniai tapo A grupės nugalėtojais bei pusfinalyje susikovė su Tartu „Tammeka“ (Estija) bendraamžiais. Ir čia buvo iškovota užtikrinta pergalė 3:0 bei laimėtas kelialapis į finalą.

„Labai džiaugiuosi vaikinais, nes kiekvienose rungtynėse jie labai gerai pildė rungtynių planą. Manau, kad buvome verti pirmos vietos, nes visose rungtynėse dominavome ir kūrėme tikrai daugiau progų nei priešininkai. Deja, fortūna nuo mūsų finale nusisuko, bet esu patenkintas kiekvienu žaidėju ir atsidavinu turnyre“, – komentavo treneris A. Sikorskis.

Finalinėje dvikovoje jaunųjų „Riterių“ laukė Riga FC bendraamžiai. Po pirmojo nesėkmingo kėlinio (0:1), vilniečiai antrojo pradžioje rezultatą išlygino, tačiau netrukus praleido dar vieną įvartį.

Atsilikdami vienu įvarčiu, „Riteriai“ visiškai perėmė iniciatyvą ir įpusėjus kėliniui uždirbo  11 metrų baudinį. Deja, jo kaip ir vėliau sukurtų progų realizuoti nepavyko.

Uždarymo ceremonijoje komanda buvo apdovanota antros vietos taure, medaliais, Artiomas Šankin – geriausio turnyro vartininko, o Martynas Jaučys – rezultatyviausio turnyro žaidėjo statulėlėmis.