TFA savaitė buvo nelengva

Praėjusi savaitė „TFA Riteriams“, vėlgi, nebuvo lengva. Elitinėje lygoje per visas tris komandas pavyko laimėti tik sykį (ir tai po baudinių serijos), jaunesniųjų grupėse buvo ir pergalių, ir pralaimėjimų.

 

U-18. „TFA Riteriai“ – „Kauno Žalgiris“ 0:0 (po baudinių 3:1)

Sunkiai įsibėgėję, tačiau po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmę „Riteriai“ per pagrindinį laiką pasižymėti taip ir nesugebėjo, užtat baudinių serijoje buvo žymiai sėkmingesni ir į turnyro lentelę įsirašė du taškus.

Itin lygioje šio sezono Elitinėje lygoje „Riteriai“ žygiuoja septinti, tačiau artimiausios dvejos rungtynės laukia su dviem paskutines vietas užimančiomis komandomis. Jei pavyktų iškovoti pergales, komanda galėtų pagerinti savo situaciją per 3-4 pozicijas.

„Pirmajame kėlinyje sekėsi sunkokai kurti progas ir, apskritai, žaidimas nelabai klijavosi. Antrajame – vaizdas kardinaliai pasikeitė, mes perėmėme iniciatyvą, bet rungtynės pasibaigė 0:0. Po baudinių serijos iškovoti du svarbūs taškai. Lygiai taip pat svarbu, kad komanda rungtynių metu pademostravo charakterį ir norą nugalėti“, – sakė Raimondą Vilėniškį trenerio pareigose pavadavęs Edvin Volodkovič.

 

U-16. „Be1 NFA“ – „TFA Riteriai“ 2:0 

Elitinės lygos nugalėtojai ir šio sezono lyderiai „Be1 NFA“ futbolininkai iki rungtynių su „Riteriais“ nebuvo patyrę nei vieno pralaimėjimo (išskyrus baudinių seriją). Po rungtynių su „Riteriais“ niekas nepasikeitė. Kauniečiai įrodė savo pranašumą, Artūro Sikorskio komandą palikdami su 16 taškų ant šeštojo turnyro lentelės laiptelio.

„Šios rungtynės buvo gana sunkios, nes žaidėme su čempionato lyderiais, o patys buvome pusiau traumuoti. Esu labai dėkingas savo vaikinams, kurie puikiai išpildė rungtynių planą.

Šiose rungtynėse atidavėme priešininkams kamuolio kontrolę ir stengėmės gaudyti juos ant kontratakų. Pirmajame kėlinyje toks planas puikiai veikė – ne tik nepraleidome, bet ir patys sukūrėme dvi progas įvarčiui pasiekti.

Deja, įvarčių įmušti nepavyko. O antras kėlinys buvo šiek tiek kitoks. Ir nepaisant to, kad gynyboje toliau su priešininkais puikiai tvarkėmės, bet padarėme dvi mini klaidėles ir priešininkai iškart tuo pasinaudojo.

Matėsi, kad varžovai po pirmo kėlinio taip pat padarė išvadas, pakeitė rungtynių planą ir mums į kontratakas jau buvo sudėtingiau išbėgti. Labai džiaugiuosi savo vaikinais, kurie tikrai, manau, rungtynių planą išpildė 8 iš 10“, – rungtynes reziumavo A. Sikorskij.

 

U-15. „Kauno Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 3:2

Devintą poziciją užimantys TFA penkiolikmečiai neprilygo vieniems iš pretendentų į medalius. Ypač sunkiai klostėsi pirmoji dvikovos valanda, kuri buvo pralaimėta 0:3. Vėliau Paulius Keblikas skirtumą sušvelnino, Dominykas Žilys prieš save išvydo raudoną kortelę, o Erikas Tučinskij dvikovos pabaigoje pelnė dar vieną įvartį, kurio, deja, buvo maža.

„Labai patiko kovingumas ir parodytas noras bei energija žaisti iki paskutinio teisėjo švilpuko. Reikia išvengti pigių klaidų paprastose situacijose, kurios žaidžiant su stipresniu varžovu yra paverčiamos įvarčiais“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.

 

U-14. Vilniaus football academy – „TFA Riteriai“ 3:2

Nepaisant septynių pralaimėjimų iš eilės ir dvikovos su praėjusio sezono stipriausia komanda, Mariaus Linkevičiaus treniruojami auklėtiniai turėjo šansų. Galiausiai, triumfavo VFA.

„Sužaidėme labai kovingas rungtynes. Susikūrėme daug progų, tačiau realizacija šį kartą šlubavo. Deja, bet ir varžovams leidome aštriai žaisti prie savųjų vartų. Pagerinome gynybą standartinėse situacijose, turėjome gerokai daugiau kokybės kamuolio kontrolėje. Deja, pergalės pasiekti nepavyko, bet pozityvo turėjome“, – sakė M. Linkevičius.

 

U-13. „Ateitis“ – „TFA Riteriai“ 0:9

Sezono pergalę iškovojo ir į šeštąją poziciją pakilo TFA trylikamečių komanda. Jau 7-ąją rungtnių minutę Kristijonas Diržininkas išvedė „Riterius“ į priekį, o vėliau įvarčiai krito, tarsi, iš dangaus. Po du kartus pasižymėjo Benediktas Strolis, Arnas Dubickas, Karolis Borunovas, jau minėtas K. Diržininkas, dar vieną įvartį pelnė Aleksandras Benediktas Grybė.

„Rungtynės laimėtos dominuojančiu stiliumi, rezultatas atspindi žaidimą. Kamuolio kontrolė buvo mūsų pusėje, sukūrėme daug aštrių momentų“, – sakė treneris Ernestas Zakarevičius.

 

U-13. „TFA Riteriai B“ – „Kauno Žalgirio B“ 1:1 (po baudinių 4:2)

Du taškus iškovojo ir į trečią poziciją šešių komandų turnyre pakilo antroji „TFA Riterių“ trylikamečių komanda. Dvikovoje su tiesioginiu konkurentu „Riteriai“ pirmieji praleido įvartį, tačiau antrajame kėlinyje Aleksandras Benediktas Grybė rezultatą išlygino. Baudinių serijoje geresni buvo vilniečiai.

„Komanda nepasimetė po praleisto įvarčio, toliau žaidėme savo žaidimą, kūrėme daug progų, antrame kėlinyje išlyginome rezultatą ir po baudinių laimėjome“, – reziumavo treneris Edvinas Volodkovič.