Akademijos savaitgalis: triuškinančios pergalės ir apmaudžios nesėkmės

Po žiemos pertraukos į stadionus sugrįžę jaunieji „Riteriai“ džiugino puikiais rezultatais, tuo tarpu vyresniesiems sekėsi sunkiau. Nesekmes patyrė dvi iš trijų Elitinių komandų. Vieninteliai triumfavę – Svajūno Savicko treniruojami penkiolikmečiai.

 

U-18. „Žalgiris“ – „Riteriai“ 1:0

Apmaudžią nesėkmę patyrė bei nepasinaudojo proga į antrą vietą pakilti trenerio Nicolos Calvia treniruojami aštuoniolikmečiai. Jų nesėkmę lėmė vienintelis praleistas įvartis pirmojo kėlinio viduryje.

U-16. A.Narbekovo FA – „Riteriai“ 3:2

Lygiai taip pat apmaudžiai pralaimėjo ir Artūro Sikorskio komanda. Nepaisant to, kad pirmieji pasižymėjo „Riteriai“, vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė penktą poziciją čempionate užimanti A.Narbekovo šešiolikmečių komanda. Po įvartį pralaimėjusiems pelnė: Eimantas Alsys ir Ignas Misiūnas.

„Rungtynės prasidėjo labai pozityviai. Tikrai pradėjome jas gerai, sukūrėme vieną gerą progą, kurios neišnaudojome. Po to sukūrėme gerą kontrataką, įmušėme įvartį ir nuotaikos buvo puikios, bet po įvarčio tiesiog sustojome.

Priešininkai pradėjo dominuoti tiek oro dvikovose, tiek žaidime vienas prieš vieną. Jie visur buvo greitesni ir rodė didesnį norą nugalėti, dėl ko mes prasileidome 3 įvarčius.

Aišku, antrasis kėlinys buvo šiek tiek geresnis, nes priešininkai irgi ne robotai, matėsi nuovargis. Įmušėme įvartį, dar bandėme grįžti į rungtynes, bet, deja, laiko buvo mažai ir turėjome pripažinti varžovų pranašumą“, – komentavo A.Sikorskij.

U-15. „Aidas“ – „Riteriai“ 1:3

Svarbią pergalę iškovojo ir į septintą vietą lentelėje pakilo Svajūno Savicko treniruojami penkiolikmečiai. „Riteriai“ išvykoje 3:1 nugalėjo paskutinę vietą užimantį Kauno „Aidą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo: Nojus Kacleris, Dominykas Jadeška ir Maksimas Kondratovič.

U-13. „Geležinis vilkas“ – „Riteriai“ 0:6

Užtikrintai po žiemos pertraukos pasirodė Ernesto Zakarevičiaus trylikamečių komanda. Dominavusi nuo pat susitikimo pradžios, ji varžovus apdovanojo šešiais sausais įvarčiais. Rungtynių herojus Arnas Dubickas įformino hetriką. Antrajame kėlinyje įvarčius mušė: Mykolas Ališauskas, Kristijonas Diržininkas ir Benediktas Strolis.

„Rungtynes pradėjome aukštu presingu ir spaudėme varžovus nuo rungtynių pradžios. Pelnėme greitą įvartį, ko ir siekėme. Kėliniui įpusėjus skirtumą padvigubinome. Kėlinys baigėsi užtikrintai 2-0 mūsų naudai.

Antrajame kėlinyje pavyko komandą užkurti dar didesnei kovai, kuri dovanojo dar keturis įvarčius. Daug logiškų sprendimų, turėjome milžinišką kamuolio kontrolę“, – sakė E.Zakarevičius.

U-13. „Geležinis vilkas B“ – „Riteriai B“ 0:11

Dar įspūdingesnį pasirodymą surengė trylikamečių B komanda, kuri iki pertraukos sumušė septynis įvarčius, po pertraukos – dar keturis. Net penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Benediktas Grybė, triskart pasižymėjo Einoras Belazaras, dukart – Emilis Kairys, kartą – Mantas Židonis.

„Vienos geriausių šio sezono rungtynių! Vaikinai išpildė visą planą. Kontroliavome visas rungtynes nuo pradžios iki pačios pabaigos. Nuo pirmų minučių gavosi planuotas presingas, iš karto pavyko užspausti varžovą prie jo vartų ir sukūrėme daugybę momentų. Taip ir pasipylė įvarčių lietus.

Antrame kėlinyje, kai rezultatas jau buvo padarytas, kontroliavome kamuolį, kūrėme pozicines atakas. Komanda fiziškai atrodė galva aukštesnė negu varžovai, perdavimo kokybė buvo labai aukšta. Priekyje atrodėme užtikrintai. Nepaisant kokybiškų rungtynių, reikia toliau dirbti ties perdavimo kokybe, žaidimų 1×1 ir realizacija“, – sakė treneris E.Volodkovič.