Pergalingas savaitgalis akademijos trenerio Edvino Volodkovič auklėtiniams!

Šeštadienį ir sekmadienį (11.18 ir 11.19) Kauno futbolo mokykla ,,Ąžuolas” organizavo vaikų turnyrą. Šeštadienį mūsų berniukai iš 2015 metų grupės (U9) sužaidė 3 rungtynes, iš kurių iškovojo 3 pergalės, įskaitant vieną prieš principinį varžovą – ,,Kauno Žalgirio” futbolo akademiją.

Kovoje dėl 1-2 vietų nusileidome turnyro šeimininkams. Tačiau svarbiausias tikslas buvo suteikti mūsų berniukams kuo daugiau žaidybinio laiko ir leisti jiems pasibandyti savo jėgas prieš kitas komandas. Vaikinai tikrai nustebino savo individualiu žaidimu, sprendimais aikštelėje ir ryžtu laimėti! Didžiausią įspūdį paliko mūsų komandos kapitonas Maksimilianas Čepkauskas, kuris per keturias rungtynes pelnė net 7 įvarčius. Jis ir pelnė geriausio komandos žaidėjo titulą.

Sekmadienį mūsų akademijos dvi komandos, 2010 metų gimimo (U14) ir 2011 metų gimimo (U13), dalyvavo kitame turnyre. 2010 metų komanda pasirodė puikiai, laimėdama visas keturias rungtynes ir užėmusi pirmąją vietą. Vaikinų pasiryžimas laimėti buvo matomas aikštelėje, ir jie stebino tvirta gynyba, praleisdami vos 2 įvarčius per visą turnyrą. Sveikiname Mika Jančiauską, kuris pelnė geriausio komandos žaidėjo titulą!

Kalbant apie 2011 metų komandą, ji taip pat pasirodė neblogai ir užėmė trečiąją vietą. Svarbu paminėti, kad 2011 B komandos pirmoji sezono dalis jau baigėsi, todėl šis turnyras buvo puiki galimybė pasirodyti tiems, kurie mažiau žaidė čempionate.

Geriausio komandos žaidėjo titulą 2011 metų komandoje pelnė Gabrielius Stančikas.

Džiaugiamės matydami mūsų jaunuosius talentus toliau tobulėjant futbole ir norime nuoširdžiai padėkoti visiems tėvams už didžiulį palaikymą!