U11 komanda turnyre iškovojo 2-ąją vietą

Šį šeštadienį Trakuose vyko ,,Vaikų Futbolo Turnyras Trakų Rajono Savivaldybės MERO TAUREI LAIMĖT”, kuriame mūsų berniukai pasiekė puikų rezultatą, užėmę antrą vietą tarp aštuonių dalyvavusių komandų.

Edvino Volodkovič treniruojama komanda išsiskyrė dideliu noru žaisti per visus turnyro etapus. Grupėje vaikinai įveikė Trakų miesto komandą rezultatu 6:0 ir FK Mairą – 2:1. Tai buvo puikūs pasiekimai, kurie užtikrino vietą pusfinalyje

Pusfinalyje TFA auklėtiniai susitiko su  FK ,,Granito A” komanda, kurią įveikė rezultatu 1:0. Ši pergalė leido patekti į turnyro finalą, kurį žaidėme prieš FM Vyčio ekipą, patyrusius priešininkus, kurie buvo dviem ar net daugiau metų vyresni.

,,Nors turnyro finalas baigėsi pralaimėjimu 0:4, turime būti didžiuotis dėl to, kad pasiekėme jį ir parodyėme tvirtą charakterį.

Ypač norėčiau paminėti mūsų gynėją – Emilį Jakeliūną, kuriam buvo įteiktas geriausio turnyro gynėjo apdovanojimas. Jis ne tik pelnė 4 įvarčius, bet ir puikiai gynėsi”,– pasakojo treneris Edvinas Volodkovič.

,,Taip pat norėčiau pabrėžti, kad mūsų berniukai treniravosi kartu vos nepilnas tris savaites prieš turnyrą. Važiavome į šį turnyrą su tikslu suteikti vaikams žaidybinio laiko, patirties ir galimybę varžytis su kitomis komandomis. Tačiau vaikinai nustebino savo aistra ir noru laimėti bei puikiais sprendimais aikštelėje.

Norėtume išreikšti didelį dėkingumą visiems tėvams, kurie palaikė komandą ir prie aikštelės sirgo už savo vaikus. Jūs buvote nepakeičiamu 9-tuoju žaidėju mūsų komandoje!

Visiems berniukams tai didelis pasiekimas ir puikus darbas šiame turnyre!  Tikimės, kad ateityje ir toliau tobulinsite savo futbolo įgūdžius ir sieksite dar daugiau pergalių!