Praeitą savaitę vyko susitikimai su akademijos U13, U15 ir U16 grupių tėveliais.

Susitikimo metu tėveliai turėjo galimybę gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Taip pat tėveliai galėjo išreikšti savo nuomonę ir pasidalinti mintimis kaip geriau padėti vaikams treniruočių bei varžybų procese. Treneriai ir akademijos atstovai papasakojo apie akademijai keliamus sezono tikslus bei planus.

Be to, šio susitikimo metu buvo pristatyta mūsų akademijos vizija ir vertybės. Paaiškinta, kaip siekiame plėtoti ne tik futbolo įgūdžius, bet ir charakterį bei komandinį dvasingumą mūsų jaunuosiuose sportininkuose. Akademijos vadovybė atsakė į visus tėvų klausimus ir pasiūlymus, kurie buvo svarbūs mūsų bendram tikslui – padėti vaikams pasiekti sėkmę futbole.

Susitikimo pabaigoje kiekvienam buvo išdalintos Talentų futbolo akademijos bei FK Riteriai klubo prezidento Jano Nevoinos įmonės ECOIL nuolaidų kortelės dovanų.

Šis susitikimas buvo svarbus žingsnis link geresnio bendradarbiavimo tarp tėvų, trenerių ir mūsų futbolo akademijos. Tikime, kad bendradarbiavimas ir supratimas yra pagrindiniai veiksniai, kurie padės mūsų vaikams pasiekti savo tikslus futbole. Ačiū visiems, kurie dalyvavo šiame susitikime, ir tikimės sėkmingo sezono!