A. Vitkauskas jungiasi prie akademijos trenerių kolektyvo

Prieš kelias savaites su „Riteriais“ sutartį pratęsęs 34-erių vartininkas Armantas Vitkauskas imasi naujos veiklos. Nuo šiol jis ,,Riterių” futbolo akademijoje futbolo paslapčių padeda mokytis jauniesiems akademijos vartininkams.

„Manau, kad esu sukaupęs pakankamai patirties darbui su jaunimu, vaikais. Treniravimo pradžia tokia, kad bandau susipažinti su procesu ir visa veikla, akademijos vartininkais, jų charakteriais, stiprybėmis ir silpnybėmis“, – apie kaupiamą naują gyvenimo patirtį sakė A. Vitkauskas.

Talentų futbolo akademija su vartininkais gali pasigirti itin produktyviu darbu. Per paskutinius dvylika mėnesių į Italijos „Genoa“ klubą buvo deleguotas Ernestas Lysionokas, o į Lisabonos „Benfica“ ekipą – Arnas Voitinovičius.

„Manau, tai yra didelis trenerio Mindaugo Malinausko įdirbis ir nuopelnas. Tai, kad du jauni vartininkai išvažiavo į garsius užsienio klubus, daug pasako apie darbo kokybę akademijoje“, – pasakojo ne vienus metus to paties M. Malinausko vedamų treniruočių procese dalyvaujantis A. Vitkauskas.

Vartininkas „Riterių“ klube pradėjo ketvirtą sezoną. Nepaisant komandos iškritimo į žemesnį divizioną, A. Vitkauskas sako, kad prioritetų sąraše žaidimas šiemet dar bus aukščiau už treniravimą.

„Visų pirma, aš esu žaidėjas, o treniravimą laikau malonia papildoma veikla. Kol kas visur spėju, tad viskas gerai“, – reziumavo A. Vitkauskas.