Vilniaus miesto parama leidžia akademijai augti

Vilniaus miesto savivaldybė 2022 metų biudžeto lėšomis finansavo sporto projektus, skatinančius fizinio aktyvumo plėtrą, sporto inventoriui ir įrangai įsigyti bei sporto renginiams organizuoti.

Viena iš savivaldybės paramą gavusių organizacijų tapo Talentų futbolo akademija (TFA), kurios inventoriui atnaujinti šiemet buvo skirti 7647 eurų.

Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei už įvertinimą ir pagalbą.

Taip pat, norėtume Vilniaus miestą pasveikinti su artėjančiu 700-uoju jubiliejumi.

2023-iaisiais sostinės gimtadienį švęs visas pasaulis. UNESCO Vilniaus jubiliejų įtraukė tarp 67 artimiausiais dvejais metais minimų datų.

700-tasis jubiliejus tampa ne tik visos Lietuvos, bet ir pasaulio švente. Artėjančiam miesto gimtadieniui vilniečiai ir miesto svečiai ruošiasi ir švenčia jau dabar, kuriama ir vykdoma daugialypė programa, kuri apima įvairias profesionalaus meno ir populiarios kultūros, švietimo ir kitų sričių iniciatyvas. Jubiliejaus renginiai siekia telkti bendruomenes, kurti tęstines iniciatyvas, skatinti aktyvų keitimąsi žiniomis ir auginti šventinę nuotaiką ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. 700-ojo gimtadienio programos renginiai jau prasidėjo, o jų kulminacija numatyta sulaukus 2023-ųjų.

Renginių naujienas galite sekti: https://vilnius.lt/lt/