Trylikamečiui L. Steckui – „Feyenoord“ akademijos pasiūlymas

Trylikametis Talentų futbolo akademijos auklėtinis Lukas Steckas savaitę praleido Roterdamo „Feyenoord“ akademijoje, kuri lietuviui pasiūlė savo paslaugas ir ilgesniam laikui. Dėl UEFA reikalavimų šio pasiūlymo Luko šeima atsisakė. Bent kol kas.

„Kol žaidėjui nėra šešiolikos metų, pagal UEFA reglamentą, jis į kitą vietą privalo persikelti su šeima. Tėvams viską suderinti buvo komplikuota, tad Lukas grįžo į Talentų futbolo akademiją ir treniruotėse pluša su dviem metais vyresniais futbolininkais“, – sakė L. Stecko treneris Raimondas Vilėniškis.

2006 metų „TFA Riteriai“ ekipa, su kuria dabar prakaitą lieja Lukas, po dviejų ratų pirmauja Elitinėje lygoje. Na, o iš Nyderlandų jaunasis futbolininkas parsivežė nekasdienės patirties bei teigiamų emocijų puokštę.

„Labai patiko ir pats treniruočių procesas, ir galimybė išmėginti jėgas su aukščiausio lygio Europoje puikiai žinomos akademijos žaidėjais. Tai labai didelė organizacija, kur viskas puikiai sudėliota, kur sudarytos puikios sąlygos jauniesiems futbolininkams augti ir tobulėti.

Treniruotės labai intensyvios, dideli greičiai, kurie priverčia greitai mąstyti, priimti teisingus sprendimus. Taip pat didelis dėmesys skiriamas įvairiems technikos – taktikos veiksmams“, – įspūdžiais dalinosi L. Steckas.

„TFA Riteriai“ narys Nyderlanduose treniruotėse dalyvavo su geriausiais šios šalies surinktais bendraamžiais futbolininkais. Atstovaudamas „TFA Riterių“ 2008 metų kartos komandai, L. Steckas per dvylika rungtynių pasižymėjo septyniais pelnytais įvarčiais.