Trenerio Mato Juodelio 2009 m. iškovojo keturias pergales iš keturių ir tapo FM ,,Audra’’organizuoto turnyro nugalėtojais!

Rugsėjo 26-osios ryto oras nieko lengvo ir gražaus nežadėjo, lietus pylė visą rytą. Tačiau nežadėjo tiems, kurie tą rytą planavo praleisti namuose. Mūsų Mažiesiems trenerio Mato Juodelio grupės Milaniečiams oras nebaisus, jie kartu su tėveliais vienas po kito keliavo į stadioną, rimtai nusiteikę, susikaupę ir susikoncentravę tik į vieną, netrukus ruošėsi pradėti 2009 m.gimusių berniukų futbolo turnyrą, kurį organizavimo FM ,, Audra‘‘. Turnyre dalyvavo keturios komandos, tačiau pažįstamas priešininkas buvo tik vienas, turnyro šeimininkai – FM ,,Audra‘‘. Likusios dvi turnyro dalyvės tai FK ,, Granitas‘‘ , bei Fk ,, Gironys‘‘ futbolininkai.

Pirmojoje kovoje stojome akistaton su Fk ,,Granitas‘‘ komanda. Treneris Matas Juodelis, teisinga nuteikęs rungtynėms, akcentavęs maksimalią koncentraciją, bei tai, kad nebus lengva ruošė riteriukus dvikovai. Rungtynių metu, komandą į priekį vedė puikiai žaidęs Kristijonas Adomaitis. Jo pelnyti 3 įvarčiaileido jaustis ramiai ir užtikrintai šiame susitikie. Vieną įvartį pridėjo, Brolis Nikolo. Tiesa kiek atsipalaidavę praleidome 2 įvarčius, bet galutinis rezultatas 4:2 Milaniečių naudai. Milaniečiai šventė puikią pirmąją pergalę, tėveliai savo palaikymu, aplosdimentais taip pat svariai prisidėjo prie šios pergalės.

Antros rungtynės sekė iškart po pirmųjų, kuriose susitikom su svečiais iš Kauno FK ,,Girionys‘‘. Pergalingom nuotaikom po pirmųjų rungtynių, stojom į kovą antrose, Riteriukai paragavę pergalės skonio, tikrai nesiruošė sustot. Treneriui Matui papildomos motyvacijos vaikams suteikti neprireikė, vedami vidinio noro nugalėti sugebėjo įveikti ir svečius iš Kauno. Rungtynės buvo kovingos, bet atsargios, varžovai buvo stiprūs ir nusiteikę labai rimtai. Tačiau, jei varžovai buvo nusiteikę rimtai, reiškias Riteriukai turėjo viską daryti su galūne –iau. (greičiau, stipriau, kovingiau) Šis Milaniečių noras aikštėje įrodyt, kad mes treniruotėse tikrai stengiamės trenerio paskirtas užduotis atlikti maksimaliai gerai, suteikė saldžią pergalę 3:0. Jaunieji riteriukai, bei jų tėvėliai galėjo džiaugtis antra pergale iš dviejų.

Trečiosiose rungtynėse susitikome su labai gerai pažįstamais varžovais, tai turnyro šeimininkų FM ,,Audra‘‘ berniukais. Šiose varžybose Riteriukai, eilinį kartą parodė viską ką moka geriausiai ir puikiu komandiniu žaidimu, sugebėjo įveikti varžovus net 5:0. Turnyro nuostatai lėmė, kad pirmos dvi komandos kovoja dėl pirmosios vietos, o trečią ketvirtą vietą užėmusios komandos dėl trečiosios. Taigi beliko sulaukti trečios vietos laimėtojų, ir stoti į kovą dėl pirmosios vietos.

Taigi turnyro rezultatai lėmė, kad į kovą dėl pirmosios vietos turnyre stojome į kovą prieš jau kartą įveiktus Kaun FK ,,Girionys‘‘ berniukus. Treneris kiek pakeitęs Riteriukų pozicijas komandoje, nuteikinėjo juos labai rimtai kovai. Tiek tėveliai savo gausiu palaikymu, tiek berniukai buvo susikoncentravę tik į maksimalius rezultatus, bei kovingą žaidimą. Taigi susikaupę ir pailsėję pradėjome finalines rungtynes. Kovinga, įkaitusi atmosfera stadione žadėjo išties gražias rungtynes. Šiose rungtynėse ypatingai išsiskyrė du aiškūs komandos lyderiai, t.y. Kristijonas ir Mykolas, kurie užtikrintai vedė komandą pirmyn, tačiau kovoti ir nugalėti tikrai norėjo visi. O progų tam turėjome labai daug, tačiau visų jų relizuoti nepavyko. Mūsų kovingumas, tėvelių palaikymas, davė labai saldžių vaisių ir šventėme puikią pergalę finale, iveikdami svečius iš Kauno net 4:0! Tuomet kartu su tėveliais galėjome pergalingai sušukti : uno, dos, tres forca Milan! Tapome turnyro nugalėtojais! Ir beliko sulaukti smagiosios turnyro dalies : apdovanojimų. Ačiū Tėveliams už puikų palaikymą, bei Riteriukams už gražias bei kovingas pergales!

Trenerio komentaras:

Džiugu matyti, kad vaikai tobulėja, noras kovoti, treniruotis, nugalėti tik tik auga. Yra sakoma, kad apetitas kyla bevalgant, tad treniruočių metu dirbsime dar sunkiau ir su didesniu noru, tiek kaip komanda tiek individualiai. Kartkartėmis berniukams reikėtų įsiklausyti į mano pastabas, nes sveikos emocijos dažnai ima viršų. Tokių turnyrų patirties dėka išmoksime dirbti kaip komanda ir pasitikėti treneriu. Man asmeniškai džiugu, kad su kiekvienomis rungtynėmis berniukai tampa vis tvirtesne komanda ir padeda vieni kitiems, kovoja vienas už kitą ir mėgaujasi futbolu.

One comment

  1. Atgalinis pranešimas: buy viagra canada

Comments are closed.