Trenerio Martyno Rumkio vadovaujami, 2007m gimę Milaniečiai tarptautiniame turnyre Kaune iškovoję 5 pergales iš 6 galimų, užėmė kovingą trečiąją vietą!

12188825_1203681696325495_593884139_nSpalio 25 dieną  vyko 2007 m. gimusių berniukų tarptautinis ,,Sportfan‘‘ futbolo  turnyras Kaune. Turnyre dalyvavo 12 komandų, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes:  A grupėje varžėsi Kauno FM, „Tauras“ -1, Vilniaus FK „Granitas“,  ELK Rona’04, AMP Bialystok, Kauno FM „Ąžuolas“ , TFA „Milan“. B grupėje varžėsi Kauno FM „Tauras“ -2,  Vilniaus „Geležinis vilkas“,  Bialystok „Jagiellonia“,  Šiaulių FA, Gargždų „Banga“,  Vilniaus BFA.

 

 

 

          TFA „Milan“ futbolininkai turnyrą pradėjo kovoje prieš šeimininkus-  Kauno FM „Tauras“-1,  kuriems nusileidome 2:5. Tačiau  rezultatas neatspindi rungtynių eigos.  Kova  aikštėje buvo visiškai lygi, bet deja bepagrindinio vartininko žaidusiems TFA auklėtiniams, buvo sunku atlaikyti tolimus ir tikslius varžovų smūgius. Antrose rungtynėse prisijungus pagrindiniam vartininkui viskas ėjosi kur kas  geriau.  4:0 įveikti varžovai AMP Bialystok, po to sekė pergalė  3:1 prieš Vilniaus FK „Granitas“. Įnirtingiausios  kovos prasidėjo likus dvejoms varžyboms, nes komandos kovojo dėl antrosios  vietos grupėje ir galimybės laimėti visų taip trikštamą taurę.  Trečiąją pergale TFA „Milan“ auklėtiniai pasiekė prieš Kauno FM „Ąžuolas“, po atkaklios kovos įveikę varžovus rezultatu 1:0.   Sekanti  ir tai jau buvo ketvirtoji pergalė iš eilės buvo pasiektarezultatu  1:0, kuriose jauniesiems Milaniečiams pavyko nugalėti  ELK Rona‘ 04. Ši pergalė   užtvirtino mums antrąją vietą grupėje ir suteikė galimybę  kovoti dėl  trečiosios vietos medalių.  TFA „Milan“ Riteriukai su dvylika taškų savo sąskaitoje  užėmė antrąją vietą grupėje ir mažajam finale dėl 3 vietos stojo į kovą prieš Vilniaus Baltijos Futbolo Akademiją12188388_1203681846325480_381349857_n. Šiose rungtynėse  abi komandos savo žaidimu demonstravo, kad medaliai yra tai, ko jie čia susirinko ir nežada jų lengvai atiduoti varžovams. Iki rungtynių pabaigos  likus 3 minutėms, TFA „Milan“ Riteriukai, užsispyrimo ir kovingumo dėka, pelnė įvartį,  jis buvo pergalingas ir padėjo  Milaniečiams iškovoti kovingą trečiosios  vietos taurę, bei užsikabinti taip lauktus medalius. Geriausiu komandos žaidėju,  buvo pripažintas Martynas Sturys, viso turnyro metu demonstravęs puikias lyderio savybes ir sėkmingai vedęs komandą pirmyn.

            Treneris buvo patenkintas tuo ką matė aikštėje, pasiektos 5 pergalės iš šešių, padovanojo berniukams medalius, bet motyvacija ir apetitas kyla bevalgant. Besitreniruodami dar sunkiau, kovodami dar su didesniu noru ir užsidegimu, ateityje žada dar didesnių pergalių, bei demonstruoti  dar gražesnį  ir brandesnį žaidimą.

 

RUDENS TAURĖ 2015

Komandų galutinė rikiuotė ir geriausi žaidėjai

Užimta vieta KOMANDA GERIAUSIAS ŽAIDĖJAS
1. Kauno FM „Tauras-1“ Ugnius Zenkovas
2. Bialystok „Jagiellonia“ Jakob Boltuč
3. TFA „Milan“ Martynas Sturys
4. Vilniaus BFA Nikita Kuznetsov
5. Šiaulių FA Justas Grigalaitis
6. Kauno FM „Ąžuolas“
7. Vilniaus „Geležinis Vilkas“ Paulius Palinauskas
8. ELK Rona`04 Oskar Raszkievicz
9. Gargždų „Banga“ Emilijus Zablackis
10. Vilniaus FK „Granitas“ Darek Visocki
11. Kauno FM „Tauras-2“ Elijus Gervė
12. AMP Bialystok Damian Milosievicz

 

Nominacija Vardas, Pavardė Komanda
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas Žygimantas Jurevičius Vilniaus FK „Granitas“