TFA U-13 savaitgalis Lenkijoje: stiprūs varžovai ir neįkainojama patirtis

Mragowo mieste vykusiame „D&D Sports“ turnyre tarp dalyvių buvo ir Talentų futbolo akademijos vardas. Jaunieji (U-13) „Riteriai“ Lenkijoje surėmė ginklus su „Stare Naprzod“, „Babice“, Osičankos „Big mot“, „Osice“, Varšuvos „Gwardia“, Gdynės „Baltyk“, KS „Warszawa“ ir Dobržyno „Pilkarz Golub“ ekipomis.

„Teko žaisti su fiziškai galingomis komandomis, buvo tikrai sudėtingų rungtynių, bet svarbiausia, kad pavyko parodyti charakterį ir su sportiniu pykčiu atskleisti visus savo gebėjimus“, – apie turnyrą sakė treneris Matas Juodelis.

Tris dienas vykusį turnyrą jaunuoliai pradėjo sunkiau, tačiau vėliau įsibėgėjo bei savo sąskaitas pildė pergalėmis.

„Penktadienis tapo sudėtingu dėl per didelės pertraukos tarp rungtynių. Vaikinai per daug atsipalaidavo, trūko koncentracijos, o tai mums pakišo koją ir varžovai tuo pasinaudojo.

Šeštadienis buvo įtemptas, nes teko žaisti net šešerias rungtynes. Vienose jų sutikome neįtikėtinai galingus varžovus, su kuriais grumtis mūsų vaikinams buvo psichologiškai sunku. Be to, menkas malonumas, kai varžovas „žaidžia į kaulą“. Vis tik, dieną užbaigėme SPA procedūromis, kurios vaikams leido viską pamiršti ir sekmadienį pradėti gerokai užtikrinčiau. Paskutinė turnyro diena – kupina gerų emocijų ir pergalių“, – pasakojo M. Juodelis.

Pasibaigus turnyrui, Ugnius Slavinskas buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju.

„Jei būtų mano pasirinkimas, tai šį apdovanojimą būčiau skyręs ne tik Ugniui, bet visai komandai. Kita vertus, jis šio apdovanojimo tikrai nusipelnė.

Kalbant apie visą turnyrą, tai vertinu jį kaip neįkainojamą patirtį. Vaikai išmoko naujų dalykų, suprato, ką reiškia taisyti senas klaidas. Kalbėjome su komanda, ką kiekvienas turime pataisyti, kad būtumėme dar geresni.

Ateityje dalyvausime panašiuose turnyruose, galiu garantuoti tai. Noriu padėkoti komandai ir tėveliams už palaikymą ir pagalbą tiek aikštėje, tiek už jos ribų, tiek likusiems Lietuvoje“, – reziumavo treneris.