TFA U-11 pasiruošimas naujajam sezonui – Latvijoje vykusiame „Dobrecova CUP“

Talentų futbolo akademijos U-11 komanda grįžo iš „Dobrecova CUP“ turnyro Liepojoje, kur tarp 24 dalyvių liko dešimti. Svajūno Savicko auklėtinių gretose žaidė trys metais jaunesi futbolininkai. Nepaisant to, nei vienose rungtynėse žaidimu varžovams TFA nenusileido.

Pagal turnyro formatą, komandos buvo suskirstytos į keturias grupes, o iš visos komandoms teko sužaisti net po aštuonerias rungtynes.

„Krūvis, įvertinus tai, kad daugelis po atostogų, tikrai nemažas. Vis tik, vaikinai kuo puikiausiai susitvarkė. Jiems jokių priekaištų neturiu“, – sakė treneris S. Savickas.

Pirmose turnyro rungtynėse TFA nepasinaudojo milžiniška žaidybine persvara ir labai apmaudžiai pralaimėjo būsimiems turnyro nugalėtojams Rygos „RFS“ bendraamžiams. Pralaimėjimą lėmė vienintelė klaida.

Vėliau buvo iškovotas taškas (2:2) prieš „Futbola Parks Academy“ ir po fantastinio įvarčio 0:1 patirtas pralaimėjimas prieš Gargždų „Bangą“. Antroji turnyro diena buvo daug sėkmingesnė – jos metu iškovotos trys galingos pergalės 3:0, 5:0 ir 6:0.

„Nepasakyčiau, kad antrą dieną buvo daug silpnesni varžovai. Tiesiog visose rungtynėse sugebėjome pelnyti greitus įvarčius ir tai būdavo raktas į pergalę. Skirtingai nei pirmą dieną, mūsų realizacija buvo visiškai kitokia“, – komentavo S. Savickas.

Paskutinę turnyro dieną liko kova dėl 9-12 vietų. Jų metu 3:1 nugalėta JDSF „Alberts“ ekipa bei 1:2 patirtas pralaimėjimas prieš „Liepają“. Verta pažymėti, kad tose rungtynėse TFA pirmavo, tačiau vėliau apmaudžiai suklydo bei buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Šie rezultatai turnyre garantavo dešimtąją vietą.

„Svarbus turnyras. Vaikinai tarpusavyje po atostogų turėjo iš naujo užmegzti ryšius ir jiems tai visai neblogai sekėsi. Aišku, pavedė realizacija, buvo kitų klaidų, kurias taisysime ir bandysime to nekartoti. Filmavome visas rungtynes, tad turėsime progą analizuoti, ką darėme gerai ir ką blogai. Ačiū organizatoriams, ačiū tėveliams. Turnyras, sakyčiau, pavyko“, – reziumavo S. Savickas.

Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas metais jaunesnis Vilius Dovidėnas.