TFA trylikamečiai – Pablo Picasso gimtinėje

Praėjusį savaitgalį Talentų futbolo akademijos U-13 komanda lankėsi Ispanijos Malagos mieste, kur su vietinėmis komandomis sužaidė trejas kontrolines rungtynes. Kaip kelionę apibūdina komandos treneris Svajūnas Savickas, ji pasitarnaus dėl kelių aspektų: komandinio mikroklimato, kitokio futbolo pamatymo ir, be abejo, įgytos neįkainojamos patirties.

„Turėjome nepamirštamų įspūdžių bei kupiną patirties kelionę. Sužaidėme ne tik su savo bendraamžiais, bet ir vyresniais varžovais. Priešininkai buvo stiprūs, todėl rungtynės gavosi emociškai sunkios, kovingos, kas suteikė dar daugiau patirties ir pasitikėjimo savimi.

Šią patirtį vertiname kaip labai gerą pasiruošimą artėjančioms Lietuvos čempionato kovoms. Taip pat labai džiaugiamės, jog pavyko garbingai atstovauti ir reprezentuoti savo akademiją tokioje futbolo šalyje kaip Ispanija.

Pozityvios ispanų trenerių mintys apie mūsų komandos žaidimą, jos įvaizdį suteikia dar daugiau energijos tęsti darbus savo šalyje. Užmezgėme naujų pažinčių ir kontaktų, kurie netolimoje ateityje suteiks galimybę patirti panašių sportinių nuotykių. Ačiū visiems prisidėjusiems ir didžiausias ačiū tėveliams, kurie nori pažinti futbolo pasaulį drauge“, – įspūdžiais dalinosi ir džiaugsmo neslėpė treneris S. Savickas.