TFA sezonas 2023/2024

Baigėsi 2023/ 2024 metų sezonas. Dėl objektyvių priežasčių galutiniai daugelio grupių rezultatai buvo prastesni nei planuoti prieš sezono pradžią. Visgi įvykus rimtiems trenerių pasikeitimams, komandos turi stiprų atspirties tašką pagerinti rezultatus kitą sezoną.

U-18

Praėjusiais metais Elitinės U-17 lygos vicečempionais tapę „Riteriai“ šiemet žengė trimis laipteliais žemyn. Komandoje keitėsi treneriai, taip pat ją paliko nemažai lyderių, kurie apsivilko pagrindinės „Riterių“ komandos marškinėlius ir ten vaidina pakankamai svarbią rolę.

Paskutinėse rungtynėse „Riteriai“ 0:2 nusileido „Panevėžiui“. Kaip vėliau paaiškėjo, tas pralaimėjimas nieko nebelėmė, nes bet kokiu atveju sostinės komanda lygoje būtų likusi ketvirtoje vietoje.

U-16

Užtikrintai sezoną pradėję šešiolikmečiai lygos auklėtiniai galiausiai liko už šešetuko borto ir galutinėje rikiuotėje užėmė devintąją vietą. Menka paguoda – paskutinės rungtynės su „Šiauliais“, kurios buvo laimėtos 10:2. Dar viena paguoda, kad šios komandos lyderiai Juris Dirmantas ir Martynas Jaučys jau spėjo debiutuoti su pagrindinės „Riterių“ komandos marškinėliais.

U-15

Prieš sezoną tikslą į stipriausiųjų šešetuką patekti kėlęs komandos treneris Svajūnas Savickas turėjo susitaikyti su tuo, kad komandai po suskirstymo teko žaisti antrajame šešetuke. Jame, beje, „Riteriai“ tapo nugalėtojais, o galutinėje įskaitoje – septintos vietos laimėtojais.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Riterių“ U-15 komanda 4:1 išvykoje nugalėjo Utenos „Utenį“. Ši pergalė ir lėmė septintąją vietą.

U-14

Jaunučių U-14 grupėje tarp 14 komandų su 14 taškų „Riteriai“ liko keturiolikti. Itin nesėkminga sezono pradžia neleido pakilti bent per vieną poziciją aukščiau, nepaisant to, kad aukštesnėje pozicijoje likęs „Kauno Žalgiris“ per visą sezoną surinko tik vienu tašku daugiau.

U-13

Jaunučių U-13 grupėje tarp keturiolikos komandų „Riteriai“ liko dešimti. Galutinėje rikiuotėje 2011 metais gimusių vaikų komanda penkiais taškais atsiliko nuo devintoje vietoje esančio „Granito“ ir keturiais taškais aplenkė vienuoliktąją vietą užėmusią „Marijampolė City“ komandą.

Paskutinėse rungtynėse „Riteriai“ 0:6 neturėjo šansų prieš nugalėtojais tapusius Baltijos futbolo akademijos auklėtinius.