TFA savaitgalis: viena prastesnių savaičių

Praėjusį savaitgalį „TFA Riterių“ įvairaus amžiaus komandos sužaidė ketverias rungtynes, per kurias buvo iškovota tik viena pergalė ir patirti trys pralaimėjimai. Vieninteliai laimėjo su metais vyresniais dalyvaujantys Raimondo Vilėniškio 2006 metų auklėtiniai.

U-18. „TFA Riteriai“  – „Ateitis“ 4:0.

Trečią pergalę per penkerias rungtynes iškovojo ir į penktą vietą turnyro lentelėje pakilo jaunieji „Riterių“ atstovai. Pirmojo įvarčio teko laukti praktiškai iki kėlinio pabaigos, kai pasižymėjo Jonas Usavičius. Iškart po pertraukos Ernestas Januš Zdanovič ir tas pats J. Usavičius dviem įvarčiais, iš esmės, nulėmė rungtynių baigtį. Besibaigiant dvikovai, savo įvartį pelnė ir Arnas Voitinovičius.

„Pelnyta pergalė žaidžiant prieš grubiai su daug emocijų žaidžiantį varžovą. Kai kur teisėjo sprendimai buvo keisti, kai kur nevaldė situacijos. Dar pirmajame kėlinyje mūsų du žaidėjai Kasparas ir Augustas dėl prakirstos lūpos ir smarkaus nugaros sumušimo buvo išvežti į ligoninę.

Bet kokiu atveju, patiko vaikinų užsivedimas, kovingumas. Susikūrėme nemažai progų, sumušome gražius įvarčius. Svarbu, kad vaikinai išgirdo, jog aikštėje visų pirma turi būti komanda, o ne asmeninės ambicijos. Linkiu vaikinams U-17 stovykloje, o mes ruošiamės būsimoms rungtynėms“, – sakė R. Vilėniškis.

U-16. „Kauno Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 3:0.

Daug blogiau pasisekė kitai R. Vilėniškio treniruojamai komandai, kuri neatsilaikė išvykoje prieš „Kauno Žalgirį“. Šiai komandai taip ketvirtas pralaimėjimas per šešerias rungtynes.

„Individualios klaidos kainavo praleistus tris įvarčius bei pralaimėjimą. Reikia pripažinti, kad varžovai tris taškus iškovojo visiškai pelnytai. Deja, savaisiais šansais nepasinaudojome“, – sakė R. Vilėniškis.

U-15. „TFA Riteriai“ – A. Narbekovo FA 0:2.

Trečią nesėkmę per šešerias rungtynes patyrė penkiolikmečiai. Apmaudžiausia, kad esant rezultatui 0:1, Lukas Steckas nerealizavo 11 metrų baudinio. Po šio pralaimėjimo „Riteriai“ dvylikos komandų turnyre yra septinti.

„Patirtas pralaimėjimas, kurio galėjo ir nebūti, jei būtų buvęs teisingas nusiteikimas, požiūris ir koncentracija dvikovai. Turėjome šansų saviems įvarčiams, deja.. nepasinaudojome. Reikia pripažinti, kad labai gerai sužaidė varžovų vartininkas. Analizuosime klaidas ir stengsimės jų nekartoti“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. Klaipėdos FM – „TFA Riteriai“ 3:0.

Per pirmas penkerias rungtynes nei vieno įvarčio nepraleidę U-14 „Riteriai“ Klaipėdoje buvo bejėgiai. Visus įvarčius uostamiesčio komanda sumušė per pirmas 24 minutes. Šis pralaimėjimas „Riterius“ lentelėje pastūmė į trečiąją poziciją.