TFA savaitgalis: trys iš trijų!

Praėjusį savaitgalį Lietuvos stadionuose tęsėsi įvairių amžiaus grupių čempionatai. Per ketverias rungtynes „TFA Riteriai“ iškovojo tris pergales bei savo amžiaus turnyro lentelėse kilo aukštyn.

U-18. „TFA Riteriai“ – „Panevėžys“ 2:0.

Antrą pergalę savaitgalį iškovojo metais vyresnių grupėje žaidžiantys Raimondo Vilėniškio treniruojami 2006 metų gimimo auklėtiniai. Jų pergalę lėmė du Arno Voitinovičiaus įvarčiai pačioje dvikovos pabaigoje.

„Pelnyta pergalė, kurio buvo visko – pradedant tuo, kad buvo daug techninio – taktinio broko, susikurtų įvartinių situacijų, smūgių į vartus ir, pagaliau, pelnytų įvarčių. Džiugina vaikinų nusiteikimas ir charakteris. Pergalę iškovojome tik dėl to, kad kovojome iki galo. Aišku, norėtųsi daugiau ramumo ir kokybęs kontroliuojant kamuolį, pradedant atakas nuo savų vartų, kūrybingumo atakoje, greito teisingo sprendimo priėmimo, greitesnio kamuolio judėjimo, keičiant puses ir atrandant laisvas erdves“, – sakė treneris R. Vilėniškis.

U-15. „TFA Riteriai – „Panevėžys“ 4:1.

Pergalę iškovojo ir dar viena R. Vilėniškio treniruojama komanda, kuri savo persvarą pradėjo kurtis nesužaidus nė minutės. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Martynas Jaučys, po vieną – Konstantinas Činčikas ir Lukas Steckas. Ši pergalė komandai leido pakilti į šeštą vietą.

„Pelnyta pergalė prieš grubų ir nedrausmingą varžovą, kuriam teisėjas parodė dvi raudonas kortels. Patiko vaikinų nusiteikimas, noras nugalėti, susikurtos progos, pelnyti įvarčiai. Norėtųsi dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ramumo kontroliuojant kamuolį daugumoje ir koncentracijos gynybos veiksmuose“, – kalbėjo R. Vilėniškis.

U-14. „TFA Riteriai – FA „Žalgiris“ 2:0

Trečią pergalę per penkerias rungtynes iškovojo ir į antrą vietą sugrįžo Svajūno Savicko U-14 komanda, šįsyk užtikrintai nugalėjusi „Žalgirį“. Šių rungtynių baigtį garantavo Eriko Tučinskio ir Arno Čižiko įvarčiai. Verta pažymėti, kad „Riteriai“ per šį sezoną dar nepraleido nei vieno įvarčio, o abu pralaimėjimai buvo patirti tik po baudinių serijų.

U-12. „Žalgirietis“ – „TFA Riteriai“. Rezultatas nefiksuojamas