TFA savaitgalis: trejos rungtynės – trys pergalės

Antroji lapkričio savaitė Talentų futbolo akademijai buvo pergalinga. Sužaistos trejos rungtynės, kurios visos pasibaigė pergalingai.

U-15. „TFA-Riteriai“ – BFA B 4:0

Septintą pergalę vienuoliktose LVJUFA Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų – Rytų grupės rungtynėse iškovojo bei lyderių grupėje išliko Mato Juodelio treniruojama komanda. Šįsyk jaunieji „Riteriai“ užtikrintai nugalėjo Baltijos futbolo akademijos B komandą. Nugalėtojams po vieną įvartį pelnė rezultatyviausias lygos žaidėjas Nojus Dailydžionis, Martynas Stūrys, Markas Ananevas ir Nikita Zengin.

„Turėjome išsikėlę tikslą žaisti priekyje per kraštus ir tai pasiteisino. Net tris įvarčiai krito būtent po perdavimo iš krašto. Uždaviniai buvo žaisti į priekį, ieškoti daugiau žaidimo priekyje. Smagu matyti didžiulį visų norą dalyvauti kiekvienoje situacijoje. Kovingumas, užsidegimas, didžiulės pastangos, atiduotas prakaitas ir užsitarnauti trys taškai bei gerai užbaigta pirma sezono pusė. Bravo, vaikinai!“, – savo auklėtinius gyrė treneris M. Juodelis.

U-14. „Dainava“ – „TFA-Riteriai“ 1:3

Priešpaskutinėse pirmojo rato Lietuvos jaunučių lygos rungtynėse šeštą pergalę iškovojo Raimondo Vilėniškio treniruojama komanda. Ši pergalė leido vilniečiams išlikti ant aštuntojo laiptelio (keturiolikos komandų turnyre) bei iki taško sumažinti atsilikimą nuo šeštoje vietoje esančių Klaipėdos FM bendraamžių. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vytenis Rimkus, vieną – Jokūbas Morkūnas.

„Iškovota nelengva pergalė itin svarbiose rungtynėse. Jose netrūko emocijų, įtampos, kovos. Dalis vaikinų susitvarkė su spaudimu ir atsakomybe, kita dalis – su emocijomis, deja, susitvarkyti nesugebėjo. Darėme per daug klaidų ir nereikalingų pražangų savo aikštės pusėje, taip padovanodami varžovams šansus pelnyti įvarčius.

Atakos užbaigime trūksta ramybės, improvizacijos, paskutinio perdavimo, judėjimo. Džiugina, kad įvarčius pelnėme po kontratakų, pereidami iš gynybos į ataką vertikaliais perdavimais su atsidengimu į laisvą erdvę ir užtikrintu užbaigimu“, sakė R. Vilėniškis.

U-13. „TFA-Riteriai B“ – „Vidzgiris“ 2:0

Septintą pergalę dvyliktose Pirmos lygos U-13 diviziono rungtynėse iškovojo M. Juodelio treniruojama komanda. Šįsyk pergalę lėmė Nato Genio ir Mato Rumčiko įvarčiai. Nors komanda turnyro lentelėje šiuo metu septinta, tačiau nuo lyderių ją skiria vos šeši taškai.

„Dar vienos sunkios, atkaklios ir išvargtos rungtynės. Pirmajame kėlinyje daug techninio broko ir daug darbo taisant tas klaidas. Buvome pametę tikslą ir uždavinius, todėl labai vargome prieš fiziškai galingus varžovus. Pasikalbėję po pirmojo kėlinio, pasistengėme artėti prie išsikeltų uždavinių ir tikslų.

Sunkus darbas atsipirko ir trys taškai buvo pasiekti dviem tiksliais smūgiais. Džiaugiuosi vaikinų atsidavimu, tėvelių palaikymu ir puikiu teisėjo darbu. Lieka vienas žingsnis ir užbaigsime pirmąją sezono pusę“, – sakė M. Juodelis.