TFA savaitgalis: šešiolikmečiai užtikrintai nugalėjo „Žalgirį“, dvylikamečiai nusileido „Fortūnai“

TFA komandos tęsia kontrolinių rungtynių ciklą – Raimondo Vilėniškio ir Mariaus Linkevičiaus auklėtiniai išbandė jėgas su kitomis sostinės akademijomis.

U-16. „Žalgiris“ – „TFA-Riteriai“ 2:6

Elitinėje U-16 lygoje pirmaujantys „TFA-Riteriai“ savaitgalį kontrolinėse rungtynėse 6:2 nugalėjo bendraamžius iš „Žalgirio“ akademijos. Keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Matas Latvys, du – Jonas Usavičius.

Pamatus pergalei Raimondo Vilėniškio auklėtiniai sudėjo per pirmą pusvalandį, per kurį buvo sumušti trys įvarčiai.

„Pelnyta pergalė, kurią nulėmė aktyvus organizuotas presingas, savalaikis atsidengimas į laisvas erdves, geras Mato ir Jono progų išnaudojimas, kompaktiškumas gynyboje. Tiesa, pradžia buvo kiek nervinga, trūko ramybės, per daug broko ir neteisingų sprendimų. Dėl traumų ir ligų komandoje, žaidybinio laiko gavo ir jaunesni mūsų akademijos auklėtiniai, kuriems tai nauja ir vertinga patirtis. Rungtynių pabaigoje pasijuto nuovargis, o tai lėmė atsiradusį koncentracijos trūkumą. Išvada – iki sezono pradžios dar turime pagerinti fizines savybes“, – kalbėjo R. Vilėniškis.

U-12. „TFA-Riteriai“ – „Fortūna“ 2:4

Mariaus Linkevičiaus treniruojami dvylikamečiai neatsilaikė prieš bendraamžius iš „Fortūnos“ futbolo mokyklos. Abu įvarčius jauniesiems „Riteriams“ pelnė Kasparas Dimša.

„Kovingos rungtynės, kuriose buvo mažai kokybės. Strigome išėjime į atakas, taip pat buvo mažai judėjimo be kamuolio, trūko iniciatyvos atsidenginėjant, tvirtumo dvikovose“, – rungtynes komentavo M. Linkevičius.