TFA savaitgalis: šešiolikmečiai užsitikrino mažiausiai sidabrą

Praėjusiais metais Elitinėje U-15 lygoje trečiąją vietą iškovoję „TFA Riteriai“ šiame sezone bent vienu laipteliu žengs aukštyn. Tai paaiškėjo po savaitgalį iškovotos pergalės išvykoje prieš „Kauno Žalgirį“. Pirmoje pozicijoje esantys „TFA Riteriai“ vienu tašku lenkia antroje vietoje esantį „Žalgirį“, kol kas sužaidusį vienomis rungtynėmis mažiau.

U-16. „Kauno Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 0:3.

Dėl čempiono titulo besikaunantys Raimondo Vilėniškio auklėtiniai 3:0 užtikrintai nugalėjo „Kauno Žalgirį“ bei, būdami lyderių pozicijoje, pasitinka šį šeštadienį, kai lauks kova dėl čempiono titulo.

Grįžtant į Kauną, „Riteriai“ pirmajame kėlinyje po Ernesto Janušo Zdanovičiaus realizuoto baudinio išsiveržė į priekį, o po pertraukos Arnas Voitinovičius ir tas pats E. J. Zdanovičius galutinai sudėliojo taškus ant „i“.

„Pozityviai nuteikiantis pasirodymas ateities kovoms, pelnyta pergalė su puikiu kovingumu, dominavimu aikštėje, kamuolio kontrole, aukštu presingu visų rungtynių metu. Aišku, kaip visada, norėtųsi geresnės progų realizacijos, o gynyboje eliminuoti bet kokį varžovų šansą. Analizuosime būsimų varžovų žaidimą ir ruošimės artimiausioms vienai svarbiausių sezono kovų su turnyrinės lentelės kaimynu“, – motyvacijos nestokojo R. Vilėniškis.

U-13. „Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 2:0.

Šeštą vietą trylikamečių grupėje užimantys Svajūno Savicko auklėtiniai neprilygo trečioje vietoje esantiems žalgiriečiams. Pastarieji po įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje.

„Geros rungtynės, gera komanda, nepaisant neigiamo rezultato. Nemažai dalykų pavyko, ką buvome sutarę su žaidėjais ir kaip norėjome žaisti. Mums – tai mažas teigiamas laimėjimas ilgame proceso kelyje. Gaila, rezultatui įtaką padarė individualios klaidos gynyboje bei susikurtų progų nerealizavimas.

Varžovas mūsų klaidelėmis pasinaudojo, o mes – ne. Peržiūrėsime rungtynes su žaidėjais ir stengsimės kitose rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ nekartoti padarytų klaidų bei pagerinti progų realizaciją. Sieksime gero žaidimo ir pergalės švieslentėje. Ateikite palaikyti mūsų jau šį sekmadienį 11:45 val. LFF stadione“, – kalbėjo S. Savickas.

U-11. BFA – „TFA Riteriai“. Rezultatas nefiksuojamas.

„Rungtynės, kuriose tenka pripažinti stipresnės komandos pranašumą. Nors rezultatas švieslentėje neigiamas, bet žaidime pirmus du kėlinukus turėjome labai nemažai teigiamų dalykų. Man kaip treneriui – tai užuomazgos, kad dirbame teisinga linkme. Ačiū berniukams už jų atsidavimą ir kovingumą bei meilę šiam nuostabiam žaidimui. Kitas rungtynes žaisime su „Be1 NFA“ bendraamžiais“, – sakė S. Savickas.