TFA savaitgalis: saldi pergalė, apmaudus pralaimėjimas ir sutriuškinimas

Praėjusį savaitgalį jaunieji „Riteriai“ sužaidė trejas rungtynes. Vienose buvo iškovota pergalė, antrose – patirtas pralaimėjimas, trečiose – patirtas sutriuškinimas. Aštuoniolikmečių grupėje žaidžiantys metais jaunesni „Riteriai“ po pirmosios sezono dalies su „Žalgiriu“ dalinasi antrą – trečią vietas.

U-18. „Kauno Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 0:1

Paskutinėse kalendorinių metų rungtynėse sostinės „Riteriai“ išvykoje paskutinėmis minutėmis pelnė įvartį, iškovojo tris taškus bei iki kitų metų užsitikrino vietą stipriausiųjų trejete. Vienintelis Ernesto Janušo Zdanovič įvartis buvo įmuštas 84 minutę.

„Kovinga, nelengva pergalė, kuriai pasiekti prireikė laimėti daug dvikovų, kurios metu buvo atlikta daug techninio broko. Susikūrėme kelias puikias progas įvarčiui pasiekti, tačiau pritrūko tikslumo. Galiu tik pagirti savo auklėtinius dėl kovingumo, atsidavimo ir noro nugalėti. Linkiu kiekvienam nesustoti, kaupti patirtį, minutes aikštėje ir progresuoti kiek įmanoma į aukštesnį lygį“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-16. „TFA Riteriai“ – Klaipėdos FA 0:7

Aštuntą vietą šešiolikmečių grupėje užimantys „Riteriai“ neturėjo jokių šansų prieš ketvirtoje pozicijoje esančius bendraamžius iš Klaipėdos. Pastarieji nesunkiai įrodė savo pranašumą, o vilniečiai patyrė devintąją sezono nesėkmę.

„Dėl komandos komplektacijos pirmojo šešeto komandoms, deja, nesame konkurencingi. Lieka nepraleidinėti treniruočių, pakeisti požiūrį ir dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti“, – sakė R. Vilėniškis.

U-15. „TFA Riteriai“ – Klaipėdos FA 2:3

Jei metais vyresni „Riteriai“ neturėjo jokių šansų, tai penkiolikmečiai buvo labai arti taškų. Dar iki 70 minutės po dviejų Martyno Jaučio įvarčių TFA pirmavo 2:1, tačiau tuomet skirtas baudinys bei praleistas įvartis priešpaskutinę minutę, paliko komandą be taškų.

„Apmaudus pralaimėjimas, kurį lydėjo keisti teisėjo sprendimai, deja.. Nepasinaudojome savo sukurtais šansais pelnyti įvarčius, kurie būtų padėję pasiekti pergalę. Galiu tik pagirti vaikinus už kovingumą, norą ir atsidavimą“, – komentavo R. Vilėniškis.