TFA savaitgalis: pergalė Elitinėje lygoje ir nesėkmės tarp jaunesnių

Dukart Jonas Usavičius, po kartą Alexander Joachim Homuth, Matas Motiejūnas ir Adrian Balcevič įvarčiais nukalė dar vieną „TFA-Riteriai“ komandos pergalę 5:0 Elitinėje U-15 lygoje. Deja, kitos komandos pergalingais rezultatais pasigirti negalėjo.

U-15. „TFA-Riteriai“ – „Džiugas“ 5:0

„Iškovota užtikrinta pergalė, atakoje įmušti gražūs įvarčiai ir sukurta nemažai progų. Be to, gynyboje išlaikyti sausi vartai, nepaisant to, kad kartais varžovams suteikdavome per daug erdvės savo aikštės pusėje“, – komentavo treneris Raimondas Vilėniškis.

Po šios pergalės „TFA-Riteriai“ išsaugojo trečią vietą turnyro lentelėje bei priartėjo prie antroje vietoje esančių klaipėdiečių, kurie lyderių dvikovą 0:5 pralaimėjo BFA bendraamžiams.

U-14. „TFA-Riteriai“ – BFA 2:5

Daugiau nei pusę pirmojo kėlinio sėkmingai prieš lyderę Baltijos futbolo akademiją kovoję keturiolikmečiai vėliau neatlaikė varžovų tempo bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą. „Riterių“ gretose pasižymėjo Lukas Steckas ir Ronald Balcevič.

„Turėjome sunkias rungtynes, per kurias visai neblogai tvarkėmės. Deja, po lemtingos klaidos leidome varžovams pasiekti rezultatą tokį, kokį dabar turime, nepaisant to, kad gynėmės labai gerai, į kontratakas išeidavome greitai ir gerai. Kaip ir komandai sakiau, reikia tik noro ir teigiamo atsinešimo į rungtynes ir galima kovoti su visomis komandomis. Džiaugiuosi už vaikinų atiduotas jėgas“, – sakė treneris Matas Juodelis.

U-12. „TFA-Riteriai B“ – BFA

Kontrolinės rungtynės, kuriose rezultatas nebuvo fiksuojamas. Abiejų komandų treneriai sutarė, kad tokių rungtynių tikslas – tobulinti žaidimą ir individualią techniką.

„Likau patenkintas ir netgi sužavėtas vaikų noru ir aistra žaisti iš visų jėgų ir pademonstruoti kuo gražesnį ir kokybiškesnį tiek komandinį, tiek individualų žaidimą. Vis dar stringame ties realizacija ir progų išnaudojimu, todėl treniruotėse reikia dirbti uoliau“, – komentavo M. Juodelis.

U-13. „TFA-Riteriai – „Geležinis vilkas“ 0:6.

Iki pertraukos vos vieno įvarčio deficitą turėję „Riteriai“ antrajame kėlinyje visiškai sugriuvo, o klausimas dėl rungtynių laimėtojo buvo išspręstas gerokai anksčiau nei nuskambėjo teisėjo finalinis švilpukas.

Sužaidėme du labai skirtingus kėlinius. Pirmas kėlinys, kai dominuojame ir antras kėlinys, kai panika veide. Pirmajame kėlinyje viskas vyko pagal planą, vaikinai tikrai demonstravo akiai patrauklų futbolą bei buvo atliekama daug kokybiškų dalykų.

Momentais kontroliavome žaidimą mes, momentais varžovai. Šį kartą vaikinai žaidė labai aštriai, turėjo nemažai progų, bet, deja, varžovų vartininkas gelbėjo komandą bei fortūna buvo ne mūsų pusėje.

Antrame kėlinyje, tarsi, viskas atsijungė, po antro greito praleisto įvarčio vaikinai palūžo, veide pasirodė panika, beveik visur paskubėjome ir tad kokybės aikštėje nebuvo. Dėl to praleidome net 5 įvarčius..

Apibendrinant džiugina, kad nuo pat pirmų minučių vaikinai jungia aukštą pavarą, vykdome mūsų žaidimo planą bei susikuriame nemažai progų. Bet ties tuo mes nesustojame, tobulėjame toliau ir geriname silpnąsias mūsų savybes, psichologiją ir realizaciją, kurios mus šiek tiek pristabdo“, – apie paskutines rungtynes pasakojo treneris Paulius Obolevičius.