TFA savaitgalis pažymėtas užtikrintomis pergalėmis

Praėjusį savaitgalį „TFA Riteriai“ tiek U-14, tiek U-13 jaunučių lygos grupėse iškovojo įtikinamas pergales bei užtikrintai išsaugojo savo užimamas vietas lentelėse. Keturiolikmečiai 4:1 nugalėjo „Gintarą“, trylikamečiai 8:0 sutriuškino „Ateitį“.

U-14. Lietuvos jaunučių lyga. „TFA Riteriai“ – „Gintaras“ 4:1

Šios rungtynės „TFA Riteriams“ prasidėjo tarsi pagal vadovėlį. Žaidimo kontrolė, greitas įvartis ir nemaža persvara. Tačiau turėdami teritorinę ir žaidybinę persvarą vilniečiai patys sau nutarė prisidaryti problemų. Pirmojo įvarčio autorius Martynas Jaučys per dvi minutes pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi geltonas korteles bei buvo pašalintas iš aikštės.

Po pertraukos savo žodį tarė iš „Feyenoord“ akademijos sugrįžęs Lukas Steckas, po to dusyk pasižymėjo Vytenis Rimkus ir revanšas už pralaimėjimą pirmajame rate buvo pasiektas.

Likus septyniems turams, „TFA Riteriai“ U-14 penkiolikos komandų grupėje yra devinti.

„Svarbūs trys taškai prieš varžovus, kuriems pirmajame rate išvykoje buvome pralaimėję. Puikus baudos smūgių per sienelę išpildymas leido pirmauti, kontroliuoti rungtynių pradžią, deja, už Martyno kalbas su teisėju, komanda liko mažumoje. Teko persiorientuoti, keisti taktinį išsidėstymą ir žaisti antru numeriu.

Nuliūdino atsakomybės ir pagarbos stoka, nemąstant, kokios pasekmės gresia. Manau, tai bus pamoka ateičiai ir smagu, kad vaikinai suprato, kaip yra žaidžiama antru numeriu gynyboje, išlaikant kompaktiškumą, pasaugojimą, nepaliekant varžovams laisvų erdvių ir kaip išnaudoti greitus puolėjus. Kaip tuos dalykus įgyvendinti, puikiausiai pademonstravo Vytenis. Tuomet varžovas galutinai palūžo“, – komentavo treneris Raimondas Vilėniškis.

U-13. Lietuvos jaunučių lyga. „Ateitis“ – „TFA Riteriai“ 0:8

Neįtikėtiną persvarą turėję trylikamečiai „TFA Riteriai“ praėjusį savaitgalį reikalus išsprendė per 11 minučių. Tiek laiko prireikė keturiems įvarčiams įmušti. O rungtynėse mušė visi, kas netingėjo. Keturis kartus tą padarė Vilius Dovidėnas, po kartą: Dominykas Žilys, Vytenis Rimkus, Erikas Tučinskij ir Šarūnas Dikas.

„Rungtynės vyko vienoje pusėje – prie varžovų vartų. Šiame mače reikia išskirti komandos kapitoną Vilių Dovidėną, kuris pelnė keturis įvarčius. Vienas iš tų įvarčių buvo pasiektas labai gražiu ir tiksliu baudos smūgiu iš aštuoniolikos metrų.

Taip pat vertas paminėjimo Dominyko Žilio įvartis besibaigiant rungtynėms iš dvidešimties metrų į vartų devyniukę. Kitas rungtynes žaisime su tiesioginiais oponentais „Aido“ futbolininkais. Nors rungtyniausime išvykoje, pasistengsime sužaisti dar geresnes ir gražesnes rungtynes“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.