TFA savaitgalis pažymėtas galingomis pergalėmis

U-16. „Nevėžis“ – „TFA-Riteriai“ 0:6

Nemažiau įspūdingai sužaidė ir dar viena Raimondo Vilėniškio grupė, kuri yra rimta pretendentė į Elitinės lygos nugalėtojo titulą. Turnyro lentelėje „TFA-Riteriai“ yra antri, atsilieka tašku nuo „Žalgirio“, tačiau turi dvejas rungtynes atsargoje. Šįsyk du įvarčius pelnė Jonas Usavičius, po vieną – Matas Latvys, Deividas Michnevič, Kasparas Liudavičius ir Augustas Zavackas.

„Norėtųsi dar daugiau tikslumo ir kokybės užbaigiant atakas, bet šiaip – pelnyta ir užtikrinta pergalė“, – sakė R. Vilėniškis.

U-15. „TFA-Riteriai“ – Visagino BFA 11:1

Rekordinę pergalę U-15 Pirmoje lygoje iškovojo Mato Juodelio treniruojama komanda. Ne mažiau įspūdingą solinį pasirodymą surengė Nojus Dailydžionis, kurio sąskaitoje net keturi įvarčiai. Martynas Stūrys pasižymėjo triskart, Liutauras Barusevičius – du, Markas Ananevas ir Nikita Sakovič – po vieną.

„Pirmoji šių komandų akistata buvo apylygė, tačiau šįsyk įrodėme, kad esame patobulėję ir labiau norime nugalėti. Buvome rungtynėms išsikėlę tikslą ir uždavinius, kuriuos puikiausiai įvykdėme.

Grubus varžovų žaidimas padarė labai prastą įtaką mūsų emocinei būklei, kai vienos iš atakų metu vos neužsidirbome raudonos kortelės. Tačiau per pertrauką perkalbėjome ir nusprendėme šalčiau reaguoti į teisėjo sprendimus. Prašiau komandos žaisti aštriau, lįsti į baudos aikštelę ir ieškoti aštrių perdavimų tarp linijų ir greitų linijų kirtimo. Tas puikiai pavyko ir tai atsispindi rezultate. Sveikinu visus su pergale ir džiaugiuosi ja kartu su komanda, TFA bendruomene“, – sakė treneris M. Juodelis.

Po šios pergalės „TFA-Riteriai“ užima antrąją vietą ir vos dviem taškais atsilieka nuo lyderių.

U-14. Ateitis – „TFA-Riteriai“ 0:8

Lengvą pergalę iškovojo ir į aštuntąją vietą penkiolikos komandų turnyre šoktelėjo Raimondo Vilėniškio treniruojama U-14 komanda. 24 minutes ieškoję varžovų silpnųjų vietų, jaunieji „Riteriai“ jas rado 25, po to – 26 ir 27 minutėmis. Visus tris įvarčius sumušė Rapolas Palčiukas. Vėliau po įvartį dar pridėjo Jokūbas Morkūnas, Juris Dirmantas, Martynas Jaučys, Juozas Užusienis, Eivinas Belazaras.

„Laimėjome užtikrintai, o įvarčius mušėme po gražių kombinacijų“, – nedaugžodžiavo R. Vilėniškis.

U-13. Margiris – „TFA-Riteriai“ 1:7

Gerai pradėję rungtynes „TFA-Riteriai“ jas užbaigė dar geriau. Ypač įspūdinga atkarpa buvo sukurta nuo 45 minutės, kai reguliariai kas tris minutes jaunieji „Riteriai“ sumušė net penkis įvarčius. Dusyk pasižymėjo Nikita Avin, po sykį: Audrius Garbaras, Matas Rumčikas, Adomas Mažūna ir Benas Važys. Dar vieną įvartį įsimušė patys varžovai.

„Džiugios nuotaikos. Įvertinus tai, kad tai mūsų trečia pergalė iš eilės, galiu drąsiai sakyti, jog matosi ir progresas, ir supratimas apie žaidimą. Esu patenkintas vaikinukų noru kiekvienose rungtynėse atrodyti dar geriau. Su pergale ir pirmyn toliau tobulumo link“, – savo auklėtiniams linkėjo treneris M. Juodelis.

U-13. „Ateitis CUP“ turnyras, Vilnius

Savaitgalį vykusiame „Ateitis CUP“ turnyre „TFA-Riteriai“ 2009 metų gimimo komanda tarp aštuonių komandų liko penkta. Itin nepasisekė grupės rungtynės prieš „Margirį“, kuriose nuo dešimtos minutės teko žaisti mažumoje. Vėliau kovoje dėl 5-8 vietų buvo iškovotos užtikrintos pergalės.

„Rungtynės prieš „Margirį“ prasidėjo gerai, jau pirmoje atakoje turėjome galimybę pirmi pelnyti įvartį, tačiau pritrūko gero sumanymo išpildymo.

Kitoje atakoje jau kentėjome mes, po virtinės klaidų gynyboje prasileidome įvartį ir, negana to, dar komandos kapitonas ir vienas lyderių gavo raudoną kortelę. Likusią rungtynių dalį buvome priversti žaisti mažumoje. Dėl to praleidome dar 2 įvarčius. Labai skaudus pralaimėjimas su daug mokomosios medžiagos visai komandai.

Rungtynės su BFA B komanda nebuvo sunkios. Varžovas buvo silpnesnis, tad ir mačo eiga gavosi paprastesnė, lengvesnė. Šiose rungtynėse daugiau rėmiausi ne startinės sudėties žaidėjais ir labai džiaugiuosi, nes pavyko išgryninti daug pozityvių dalykų ateičiai“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.

U-9. „TFA-Riteriai“ – „Margiris“ (rezultatas nefiksuojamas)

„Rungtynės buvo labai atkaklios ir naudingos vaikų augimui. Daug skirtingų jausmų – vienu metu atrodo, kad žaidimą valdome mes, kitu – jau varžovai. Norisi kiek daugiau iš vaikinų stabilumo ir greito atsistatymo pakliuvus į duobę. Aišku, svarbu, kad vaikai moka žaisti ir gali. Tereikia ugdyti charakterio savybes“, – komentavo treneris Domantas Mazgys.