TFA savaitgalis: nesėkmės kontrolinėse rungtynėse

Prasidėjus paskutiniam žiemos mėnesiui, TFA komandos pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Raimondo Vilėniškio ir Svajūno Savicko auklėtiniai, žaisdami su kitomis sostinės akademijomis, praėjusį savaitgalį gavo puikių pamokų.

U-14. BFA – „TFA-Riteriai“ 1:0

Lygioje kovoje nugalėtoją lėmė vienintelis įvartis. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, jaunieji Riteriai neišsirinko varžovų baudos aikštelėje ir už tai buvo nubausti.

„Pirmosios šiais metais kovingos kontrolinės rungtynės, kurios galėjo baigtis visaip. Abi komandos turėjo savųjų šansų pelnyti įvarčius, deja, šįkart atakoje neišnaudojome savo progų, o gynyboje pritrūkome koncentracijos ir komunikacijos. Privalome gerinti fizines – technines savybes, galėtumėm visas rungtynes palaikyti tempą, žaisti į priekį, presinguoti varžovus jų aikštės pusėje ir greitinti teisingų sprendimų priėmimą“, – dvikovą reziumavo treneris R. Vilėniškis.

U-11. „Audra“ – „TFA-Riteriai“ 7:4

Skirtingai nei trejais metais vyresni kolegos, vienuolikmečiai akademijos auklėtiniai prieš „Audrą“ žaidė labai rezultatyviai. Deja, įvarčių lenktynėse „Audra“ pasirodė pajėgesnė.

„Paskutinės akimirkos rungtynės, už kurias ačiū kolegai Giedriui Barevičiui. Dėl labai kritulingos ir neprognozuojamos žiemos bei pandemijos neturėjome kokybiško ir pagal planą veikiančio treniruočių proceso. Todėl galimybės sužaisti geroje aikštėje su stipriu varžovu negalėjome ir nenorėjome praleisti.

Garbingoje kovoje jaunieji Riteriai turėjo pripažinti šiai dienai daugiau žaidimo kokybės parodžiusiems „Audros“ atstovams. Bet kokiu atveju, buvo smagu varžytis ir dar smagiau bus kibti į darbus, kad kito susitikimo metu geresnė komanda būtumėm mes. „Riteriai“, pirmyn!“, – sakė treneris S. Savickas.

Po įvartį TFA pelnė Rytas Mačernis, Aleksandras Benediktas Grybė, Einoras Belazaras ir Pijus Smaliukas.