TFA savaitgalis: nelengvai iškovotos pergalės ir neišnaudotos progos

U-16. „TFA-Riteriai“ – „Panevėžys“ 1:0

Dar vieną pergalę Elitinėje U-16 lygoje iškovojo ir lyderių poziciją išsaugojo Raimondo Vilėniškio treniruojama komanda. Besibaigiant dvikovai prieš „Panevėžį“ Matas Latvys iš kampinio įsuko kamuolį į vartus bei pelnė pergalingą įvartį. Be pralaimėjimų žengiantys „Riteriai“ čempionate per aštuonerias rungtynes iškovojo 20 taškų.

„Nelengvai iškovota pergalė. Mums vis dar trūksta ramumo ir kokybės užbaigiant atakas. Tam skirsime dėmesį treniruočių metu“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. „Gintaras“ – „TFA-Riteriai“ 2:0

Penktą pralaimėjimą septintose rungtynėse Palangoje patyrė akademijos U-14 komanda. Nesėkmę lėmė šiurkščios klaidos savo aikštės pusėje.

„Trūko koncentracijos ir komunikacijos gynyboje bei atakoje ramumo ir tikslaus užbaigimo. Varžovo neįvertinimas nulėmė komandos nusiteikimą, galvojant apie lengvą pergalę. Aišku, įtaką darė ir stadiono dangos pasikeitimas. Žaidžiant ant natūralios dangos darėme per daug techninio broko“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-13. „Druskininkai“ – „TFA-Riteriai“ 0:3

Pirmą pergalę po keturių pralaimėjimų U-13 Pirmoje lygoje iškovojo Mato Juodelio treniruojama komanda. Į pergalę „Riterius“ vedė Gabrielius Ambrazaitis, dvikovoje sumušęs visus tris įvarčius.

„Sekmadienio pietūs, nuostabus oras ir dar nuostabesnis miestas Druskininkai. Gerai apšilę, susidėlioję tikslą ir uždavinius, startavome rungtynėse. Pirmo kėlinio pradžia pilna chaoso ir neaiškaus futbolo. Šiek tiek apsipratę su aikšte ir varžovais, pradėjome žaisti kokybiškesni futbolą.

Pirmame kėlinyje pelnėme du įvarčius ir jautėmės labiau užtikrinti. Antrame kėlinyje turėjome dar gal penkias – šešias progas. Jei būtumėm užbaigę jas, rezultatas galėjo būti dar geresnis. Džiaugiuosi vaikų noru tapti geresne komanda nei buvome vakar.

Ačiū varžovams už gerą kovą ir tėveliams už palaikymą tiek stadione tiek namuose. Turime dar nemažai kur patobulinti savo žaidimą, stengsimės padirbėti atiduoti visas jėgas treniruotėse, kad galėtume žaisti akiai patrauklesnį futbolą. Sveikinu visus su pergale“, – sakė M. Juodelis.

U-11. Nikė – „TFA-Riteriai“ 2:2

„Rungtynėse pavyko dominuoti ir didžiąją žaidimo dalį žaidėme varžovų aikštės pusėje. Berniukai sužaidė labai kovingai ir veržliai. Reikia pasidžiaugti, kad gerėja vaikų fizinės savybės ir jie keturis kėlinius po 15 minučių sugeba sužaisti be keitimų.

Stipriosios komandos pusės: meilė žaidimui, draugiškumas ir komandiškumas. Rungtynių metu berniukai vienas kitą padrąsindavo ir paskatindavo nenuleisti rankų, kovoti iki paskutinio švilpuko, o tai rungtynių pabaigoje leido pelnyti įvartį ir nepralaimėti rungtynių.

Tobulintinos vietos: Man kaip treneriui, norisi daugiau kokybės komandiniuose veiksmuose organizuojant pozicinį žaidimą. Tam reikia greitesnių sprendimų priėmimo ir ženkliai geresnio išpildymo, perdavimo ir pirmo lietimo kokybės“, – sakė treneris Svajūnas Savickas.

U-12. „Fortūna“ – „TFA-Riteriai“ 2:3

„Pozityvūs aspektai: asmeninė ir komandinė gynyba progresavo lyginant su praėjusiomis rungtynėmis. Kontratakose pavykdavo ieškoti teisingiausio atakos tęsinio.

Tobulintinos vietos: sunkiau sekėsi kurti ataką pereinant iš gynybos į antrąją bei trečiąją zonas.

Pozicinėse atakose pritrūkdavo kantrybės, tikslumo, judėjimo be kamuolio. Trūko vartininko teisingų sprendimų ir tikslumo“, – sakė treneris Marius Linkevičius.

U-9. „TFA-Riteriai“ – Vilnius Football Academy 0:0

„Labai kūrybingos rungtynės, daug gerų emocijų ir, be abejo, įvarčių. Vaikinai žaidė drąsiai puolime ir sukūrė daug gražių progų. Svarbiausia, kad visi vaikai – tiek mūsų, tiek varžovų iš rungtynių išėjo su šypsenomis. Džiaugiuosi, kad tobulėja gerų sprendimų priėmimas bei progų realizacija. Tuo pačiu, trūksta darbo gynyboje, reikia stiprinti vaikų kojas. Dažnai mus apsivaro be apgaulingo judesio, aikštėje esame tiesiog per geri“, – sakė treneris Domantas Mazgys.