TFA savaitgalis: Lietuvos čempionate ir pergalė, ir lygiosios, ir pralaimėjimas

Dvi stipriausios Lietuvos Elitinės U-16 lygos komandos tarpusavyje aiškinosi santykius, kuri iš jų geresnė: „TFA Riteriai“ ar Vilniaus BFA? Pagrindinis laikas nugalėtojo neišaiškino, o baudinių serijoje geresni buvo Raimondo Vilėniškio auklėtiniai.

U-16. Elitinė lyga. „TFA Riteriai“ – BFA 0:0 (po baudinių serijos 8:7)

Vieno taško skirtumas turnyro lentelėje ir principinė dvikova dėl to, kuri komanda naują savaitę pasitiks ant pirmojo turnyro lentelės laiptelio. Nepaisant to, kad „Riteriai“ buvo šiek tiek arčiau pergalės, per pagrindinį laiką nebuvo įmuštas nei vienas įvartis, todėl santykius teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje. Ta serija gerokai užsitęsė, o joje dalyvavo beveik visi rungtynes aikštėje užbaigę futbolininkai. Galiausiai, triumfavo TFA.

„Principinga, aukštą tempą ir emocijas demonstravusių komandų dvikova. Apmaudu, kad nepasinaudojome savo šansais pelnyti įvarčius. Sykį, tiesa, pasiuntėme kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas epizode įžvelgė nuošalę.

Norėtųsi daugiau tokio lygio rungtynių, nes tai leistų vaikinams sparčiau tobulėti ir kelti meistriškumą. Šios rungtynės buvo labai informatyvios, tad atidžiai analizuosime video medžiagą“, – sakė treneris R. Vilėniškis.

U-14. LT čempionatas. „Kauno Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 1:3

Aštuntą pergalę šešioliktose rungtynėse iškovojo bei į aštuntą poziciją lenetelėje pakilo kita R. Vilėniškio treniruojama ekipa. Nepaisant pirmojo praleisto įvarčio bei pralaimėto pirmojo kėlinio, „TFA Riteriai“ po pertraukos išsprendė visus klausimus bei iškovojo svarbią pergalę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Rapolas Palčiukas, vieną – Martynas Jaučys.

„Sunkiai iškovota pergalė. Po prasto pirmojo kėlinio vaikinai nenuleido rankų ir antrajame kėlinyje parodė charakterį bei valines savybes, tokiu būdu iškovodami pergalę. Gynyboje trūko kompaktiškumo, mobilumo, komunikacijos ir koncentracijos. Tai varžovams atakose leido būti aštresniems. Pačioje atakoje mums pritrūko ramumo ir kūrybiškumo užbaigime. Yra kur tobulėti visuose taktiniuose, techniniuose ir psichologiniuose aspektuose“, – konstatavo R. Vilėniškis.

U-13. LT čempionatas. „TFA Riteriai“ – „Ataka“ 0:2

Trylikamečių akademijos komanda nepasinaudojo proga pakilti ant penktojo laiptelio. Nors ir buvo laikomi dvikovos favoritais, jaunieji Riteriai neatsilaikė prieš „Ataką.

„Sunkios ir sudėtingos rungtynės. Atrodo, kad nesigavo niekas, visko trūko, vėluodavome visose dvikovose. Galiu pasidžiaugti, kad antrajame kėlinyje atrodėme tikrai geriau ir užtikrinčiau. Pamačiau, kur vis dar stringame ir dirbsime toliau ir uoliau treniruotėse, kad kitose rungtynėse būtume geresni“, – rungtynes komentavo treneris Matas Juodelis.