TFA savaitgalis: Elitinėje lygoje – į pirmą vietą!

U-16. „TFA-Riteriai“ – „Žalgiris“ 0:0 (po baudinių 3:1)

Vis dar be pralaimėjimų Elitinėje lygoje žengianti R. Vilėniškio 2006 metų gimimo komanda po baudinių serijos nugalėjo artimiausią konkurentą – Vilniaus „Žalgirį“. Po šios pergalės „TFA-Riteriai“ pakilo į pirmąją vietą. Nors abi komandos turi surinkusios vienodai (po 25 taškus), tačiau TFA pranašumas – dvejos papildomos nesužaistos rungtynės.

„Sunkios rungtynės. Pirmajame kėlinyje buvome aštresni, turėjome persvarą, deja, susikurtomis progomis pasinaudoti nesugebėjome. Trūko kokybės perdavimuose, teisingų sprendimų priėmimo, pirmo teisingo kamuolio lietimo. Džiugina ramumas 11 metrų baudinių serijoje ir vartininko Arno (Voitinovičiaus) atremti baudiniai.

Žiūrint į ateitį, jei norime pasiekti maksimalų tikslą, privalome keisti požiūrį ir kiekvienas iš savęs išspausti maksimumą – pradedant treniruotėse, baigiant rungtynėse“, – teigė treneris R. Vilėniškis.

U-14. „TFA-Riteriai“ – „Džiugas“ 2:0

Penktą pergalę dešimtose čempionato rungtynėse iškovojo ir Raimondo Vilėniškio treniruojama U-14 komanda. Sostinėje vykusiose rungtynėse jaunieji „Riteriai“ 2:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“, o po įvartį nugalėtojams pelnė Martynas Jaučys bei Dominykas Kavaliauskas. Ši pergalė TFA pakėlė ant šeštojo turnyro lentelės laiptelio.

„Pelnyta pergalė, kuri džiugina dėl komandos nusiteikimo, noro, sukurtų progų, užtikrintos gynybos ir judėjimo. Aišku, norėtųsi daugiau tikslumo, ramybės ir kokybės užbaigiant atakas“, – sakė R. Vilėniškis, kurio komanda šį savaitgalį rungtyniaus prieš antroje pozicijoje esančius „Be1-NFA“ bendraamžius.

U-13. „TFA-Riteriai“ – „Nevėžis“ 14:0

Įspūdingą pergalę U-13 Pirmos lygos Pietų-Rytų regiono grupėje iškovojo Mato Juodelio treniruojama komanda. Kėdainių atstovai sugebėjo atsilaikyti vos devynias minutes, o tuomet įvarčiai vidutiniškai krito kas tris su puse minutės. Keturis kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo Nikita Avin, po tris – Ugnius Motiejūnas ir Nojus Kancleris, dusyk – Joris Ragaišis, po vieną – Dominykas Žilys ir Ąžuolas Nacevičius.

„Neblogos dinamiškos rungtynės. Žaidėjai įvykdė praktiškai visus iškeltus tikslus. Varžovas leido žaisti pirmu numeriu ir komanda tuo pasinaudojo. Visas rungtynes žaidėme į ataką, dažniausiai varžovo pusėje. Džiugu, kad sugebėjome ne tik įmušti, bet ir nepadaryti klaidų gynyboje“, – sakė treneris M. Juodelis.

U-13. „TFA-Riteriai“ – „Žalgiris“ 0:2

Penktą nesėkmę Lietuvos jaunučių U-13 Pietų-Rytų regiono grupėje patyrė Svajūno Savicko treniruojama 2009 metų komanda. Šioje dvikovoje „Riteriai“ žaidė ne stipriausios sudėties, o įvarčius žalgiriečiai mušė tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose.

„Šių rungtynių rezultatas buvo antrame plane, nes pirmas pirmas planas buvo suteikti galimybę pasirodyti žaidėjams, kurie iki šiol turėdavo mažiau žaidybinio laiko arba pradėdavo rungtynes nuo atsarginių suolelio“, – komentavo S. Savickas.

U-13. „Ateitis CUP“ turnyras, Vilnius

Praėjusį savaitgalį 2009 metų TFA komanda varžėsi metais vyresnių ekipų „Ateitis CUP“ turnyre. Per šešerias rungtynes triskart buvo sužaista lygiosiomis bei triskart pralaimėta. Ypač apmaudžiai išslydo pergalė prieš „Ateities“ komandą, kai tiksint paskutinėmis sekundėmis nesusikalbėjo komandos gynėjas ir vartininkas.

Jaunieji „Riteriai“ turėjo progą pasigrumti ir su Turino „Juventus“ futbolininkais, kurie laimėjo 3:0.

U-9. „Fortūna“ – „TFA-Riteriai“ (rezultatas nefiksuojamas)

„Rungtynės atkaklios ir kovingos. Vaikai žaidė pasimėgaudami ir laimingi. Daug įvairių žaidybinių situacijų, kurios leidžia auklėtiniams mokytis ir augti“, – reziumavo treneris Domantas Mazgys.