TFA savaitgalis: dvi baudinių serijos ir trylikamečių turnyro bronza

Elitinės U-16 lygos lyderiai „TFA-Riteriai“ iškovojo dar vieną pergalę, tačiau ją pasiekė tik po baudinių serijos. Dar vienos serijos prireikė keturiolikmečiams, kurie per pagrindinį laiką su bendraamžiais iš Klaipėdos sužaidė lygiosiomis 1:1. Baudinius ir čia geriau realizavo „Riteriai“.

Dar metais jaunesnių žaidėjų komanda dalyvavo turnyre, kuriame užėmė aukštą trečiąją vietą.

U-16. Elitinė lyga. „TFA Riteriai“ – „Garliava“ 2:2 (po baudinių serijos 4:3)

Puikią sportinę formą šiame sezone demonstruojantys Raimondo Vilėniškio auklėtiniai paskutinėse rungtynėse per pagrindinį laiką nesugebėjo įveikti šeštą vietą užimančios „Garliavos“. Įvarčius „Riteriams“ pelnė Jonas Usavičius ir Matas Latvys. Blogiausia tai, kad turėdami dviejų įvarčių persvarą, vilniečiai išsaugoti jos nesugebėjo.

„Dvejopi vertinimai ir du skirtingi kėliniai. Pirmajame kontroliavome rungtynių eigą, kūrėme momentus prie varžovų vartų, pelnėme įvartį, drausmingai gynėmės ir varžovams nesuteikėme jokių šansų.

Antrajame kėlinyje po kelių individualių klaidų virtinės sugriuvo visa turėta persvara. Neramina faktas, kad koncentracijos iki pabaigos išsaugoti nesugebame. Kalbant tiek apie ataką, tiek apie gynybą. Analizuosime video ir stengsimės nekartoti klaidų“, – sakė R. Vilėniškis.

U-14. Lietuvos čempionatas. „TFA Riteriai“ – Klaipėdos FM 1:1 (po baudinių serijos 5:3)

Turnyro lentelės kaimynai sužaidė lygias rungtynes, kurias vainikavo baudinių serija. TFA nelaimei, jie, nesužaidę nei minutės, praleido įvartį ir, iš esmės, rungtynes pradėjo atsilikinėdami. Antrajame kėlinyje po individualaus reido „TFA Riteriams“ išlyginamąjį įvartį pelnė Lukas Steckas.

„Antrose rungtynėse iš eilės pačioje pradžioje praleidžiame įvartį po individualių, pigių klaidų. Vis tik, džiugu, kad komanda rodo charakterį ir norą nugalėti bei perlaužti rungtynių eigą. Apmaudu dėl neišnaudotų progų, tad teks padirbėti ties atakų užbaigimu ir gynybos linijos judėjimo, kompaktiškumo, pasaugojimo“, – kalbėjo R. Vilėniškis.

U-13. Turnyras. 3 vieta

7 taškai keturių komandų grupėje, pralaimėtas pusfinalis ir mažajame finale iškovota pergalė po baudinių serijos bei trečioji vieta. Toks Svajūno Savicko auklėtinių pasiekimas, nepaisant to, kad turnyre teko dalyvauti ne pačios stipriausios sudėties.

Grupės turnyre jaunieji „Riteriai“ pirmąją turnyro dieną lygiosiomis 1:1 sužaidė su Rygos RFS bendraamžiais, o dar po dienos 3:2 nugalėjo „Panevėžį“ bei 2:0 – Mažeikių „Atmosferą“. Galiausiai teko susikauti su „Žalgirio“ akademija, kuri po baudinių serijos buvo nugalėta 3:1.

„Kovingos rungtynės, kuriose parodėme, kad galime žaisti ir be komandos lyderių. Nulinės lygiosios – rezultatas dėsningas. Baudinių serijoje šįsyk sėkmė šypsojosi TFA jaunuoliams, kurie neblogo lygio turnyre užėmė trečiąją vietą“, – reziumavo S. Savickas.