TFA savaitgalis: čempionai sezoną užbaigė neįtikėtina pergale

Dar prieš savaitę Elitinės U-16 lygos čempiono titulą užsitikrinę Raimondo Vilėniškio auklėtiniai 2:1 nugalėjo bendraamžius iš Panevėžio ir galutinėje rikiuotėje artimiausius persekiotojus aplenkė penkiais taškais.

U-16. „TFA Riteriai“ – „Panevėžys-PRSSG“

Nieko nelėmusiose rungtynėse „Riteriai“ pirmieji praleido įvartį, tačiau galiausiai ne tik išlygino rezultatą, bet jį persvėrė savo naudai. Verta pažymėti, kad tie įvarčiai buvo įmušti likus dviem ir vienai minutei. Iš pradžių pasižymėjo Karolis Šutovičius, iškart po to – Dominykas Solncevas.

„Visus palaikančius su valinga pergale ir sėkminga sezono pabaiga. Yra kur tobulėti visiems, džiugina kovingumas, noras nugalėti. Charakteris ir motyvacija yra vienas esminių rodiklių norint ateityje pasiekti vis daugiau“, – sakė treneris R. Vilėniškis.

U-13. Turnyras

Mato Juodelio treniruojama U-13 komanda dalyvavo turnyre, kuriame savaitgalį sužaidė ketverias rungtynes su latvių „Supernova“, „Marupe“, „Liepaja“ FS ir „Valmiera“. Pirmos trejos rungtynės buvo pralaimėtos po atkaklių kovų, o paskutinioji – po baudinių serijos.

U-9. „Margiris“ – „TFA Riteriai“. Rezultatas nefiksuojamas.

„Kaip visada, sunkios ir atkaklios rungtynės. Daug gerų emocijų, nes pavyko pelnyti šešis įvarčius. Pozityvios nuotaikos ir noras mušti kuo daugiau. Deja, nėra koordinacijos tarp žaidėjų ir savo veiksmų žinojimo“, – reziumavo treneris Piotr Černyšev.