TFA savaitgalis: būna ir geresnių

Kol Elitinės lygos lyderiai ilsisi, kitos TFA komandos tęsia pasirodymą Lietuvos čempionato įvairiose grupėse. Deja, praėjusį savaitgalį paguodos nedaug: ir U-14, ir U-13 komandos patyrė skaudžias nesėkmes.

U-14. Lietuvos čempionatas. „Geležinis vilkas“ – „TFA Riteriai“ 3:0

Itin nesėkmingai rungtynes pradėję „Riteriai“ sugrįžti į jas taip ir nesugebėjo. Du praleisti įvarčiai iki pertraukos, vienas – po pertraukos ir turnyro lentelėje nutolta nuo pirmojo aštuoneto. Likus aštuonerioms rungtynėms, Raimondo Vilėniškio auklėtiniai tvirtai užima devintąją vietą.

„Eilinėse rungtynėse labai prastas pirmasis kėlinys. Koncentracijos, agresyvumo ir sportinio pykčio stoka. Nesusitvarkėme psichologiškai, trūksta pasitikėjimo savo jėgomis, šlubuoja atakų užbaigimas, nesiseka su paskutiniu perdavimu. Visa tai ir susideda į rezultatą, nepaisant to, kad, ypač antrajame kėlinyje, savo progų turėjome ne tiek ir mažai.

Norėtųsi, kad vaikinai stengtųsi tapti komandos lyderiais ir nesislėptų už kitų, patys imtųsi iniciatyvos, atsakomybės tiek gynyboje, tiek atakoje“, – sakė R. Vilėniškis.

U-13. Lietuvos čempionatas. „TFA Riteriai“ – BFA 0:5

Šeštą vietą Lietuvos jaunučių lygos Pietų – Rytų regiono grupėje užimantys Svajūno Savicko treniruojami „TFA Riteriai“ neturėjo jokių šansų žaisdami prieš antrąją vietą užimančius BFA bendraamžius. Pirmajame kėlinyje visai neblogai laikęsi aikštės šeimininkai po pertraukos visiškai subyrėjo.

„Pirmas kėlinys buvo visai neblogas. Praleidome vieną įvartį, bet sugebėjome kažkiek prilygti fiziškumu. Antrajame kėlinyje jėgos pasilpo, o tai lėmė, kad kažkur vėluodavome ir praleidome dar keturis įvarčius. Lieka pripažinti varžovų pranašumą ir išanalizuoti rungtynes, kodėl taip nutiko“, – kalbėjo S. Savickas.

U-13. Lietuvos čempionatas. „TFA Riteriai“ – VFA 0:3

Dešimtą vietą LVJUFA Pirmoje lygoje užimantys U-13 mėlynos komandos atstovai be didesnio pasipriešinimo nusileido antrąją vietą užimančiai VFA komandai. Pamatus pergalei VFA sudėjo per pirmąjį kėlinį.

„Turėjome sunkias rungtynes prieš stiprų varžovą, teko atiduoti rungtynių kontrolę, tačiau kantriai laukėme ir ieškojome savo kelių link vartų. Komanda turėjo labai aiškų rungtynių planą, kurio privalėjome laikytis. Aš esu patenkintas savo komanda, kadangi vaikinai sugebėjo viso mačo metu laikytis plano.

Pirmas kėlinys buvo chaotiškas ir prasileidome du įvarčius vien dėl komunikacijos stokos. Po pertraukos aptarėme keletą dalykų, kuriuos turime pagerinti ir tai atlikę vaikinai iš karto pagerino žaidimo kokybę. Nors ir rezultatas ne mūsų naudai, tačiau matau didžiulį žingsnį į priekį“, – pasakojo treneris Matas Juodelis.

U-11. WELLKID PRO. „TFA Riteriai“ Granitas. Rezultatas nefiksuojamas

„Labai neblogos rungtynės! Patiko, kad žaidėjai stengėsi aikštėje vykdyti susitarimus ir savo aikštės pusėje žaisti trumpais perdavimais vienu ar dviem lietimais. Kadangi varžovai mus spaudė aukštai, šie taktiniai sprendimai leido mums įveikti jų spaudimą ir išeiti į atakas. Atakoje sukūrėme daug progų įvarčiams pelnyti, deja, geresnės realizacijos šįsyk pritrūko. Komandos žaidime matau pagerėjimą ir tuo labai džiaugiuosi“, – komentavo treneris S. Savickas.

U-9. Lietuvos čempionatas. „TFA Riteriai“ – FA „Žalgirietis“. Rezultatas nefiksuojamas

„Rungtynėms buvo iškelti du uždaviniai: kamuolio įžaidimas nuo vartų atliekant atsidengimą ir žemą perdavimą bei žaidimas vienas prieš vieną. Reziumuojant, žaidžiant vienas prieš vieną buvo daug broko, per dažnai žaidėme be vartų ir po vieną. Taip pat įžaidžiant kamuolį nuo vartų, kamuoliai per dažnai buvo grąžinami vartininkui, tai yra nėjome į priekį ir neaštrinome žaidimo“, – reziumavo treneris Piotras Černyševas.