TFA savaitgalis: blogiausias sezono turas

Praėjusį savaitgalį tęsėsi „TFA Riterių“ pasirodymai Lietuvos čempionatuose, o Svajūno Savicko treniruojama 2009 metų grupė dar spėjo sudalyvauti ir „Ateitis CUP“ turnyre, kuriame tarp dvylikos komandų iškovojo šeštąją vietą. Per šešerias rungtynes buvo iškovotos trys pergalės ir patirti trys pralaimėjimai. Savo ruožtu, kitos komandos patyrė nesėkmes – nesėkmes dideliais skirtumais.

U-16. „TFA Riteriai“ – „Žalgiris“ 0:6.

Aštuntą vietą vienuolikos komandų turnyre užimantys „Riteriai“ neturėjo jokių šansų prieš čempionato lyderius, dar nei vieno taško nepraradusius bendraamžius iš „Žalgirio“ akademijos.

„Patirtas pelnytas pralaimėjimas stipresnei komandai. Deja, turim iššūkių su komandos komplektacija. Dalis – traumuotų, dalis – išvykusių į U-17 rinktinę, tad rimčiau pasipriešinti neturėjom galimybių. Kai kuriems vaikinukams, visų pirma, reikia padaryti rimtas išvadas, žiūrint į treniruočių lankomumą, atsakingumą ir t.t.“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-15. „TFA Riteriai“ – „Žalgiris“ 1:4.

Metais vyresnių grupėje devintą vietą tarp dvylikos komandų esantys „Riteriai“ taip pat neturėjo šansų prieš čempionato lyderį „Žalgirį“. R. Vilėniškio treniruojamai komandai po kampinio vienintelį įvartį pelnė Martynas Jaučys.

„Patirtas pralaimėjimas prieš lyderius. Turėjome iššūkių su komandos komplektacija žaisdami su stipresniu varžovu. Vis tik, vaikinai kovojo pagal savo galimybes ir savo lygmenį“, – reziumavo treneris.

U-13. VFA – „TFA Riteriai“ 7:0
U-13. „BE1 NFA“ – „TFA Riteriai“ 3:0.