TFA savaitgalis: 3 Pergalės!

Artėjant į pabaigą kalendoriniams metams jaunimo komandos po truputį ruošiasi atostogoms, bet prieš tai dar atlieka neužbaigtus darbus. „TFA Riteriai“ – ne išimtis. Praėjusį savaitgalį „Riterių“ jaunimas sužaidė trejas rungtynes, per kurias nebuvo patirtas nei vienas pralaimjimas.

U-18. SG FA „Šiauliai“ – „TFA Riteriai“ 0:0 (po baudinių serijos 3:4)

Likus vienoms rungtynėms iki pertraukos čempionate, metais jaunesni „Riteriai“ po baudinių serijos nugalėjo „Šiaulius“ ir išsaugojo galimybes Kalėdas pasitikti stipriausiųjų trejete. Kad taip atsitiktų, sekmadienį išvykoje reiks nugalėti šeštoje pozicijoje esantį „Kauno Žalgirį“.

Dvikovoje su „Šiauliais“ žaidė dvi lygios komandos, kurios per pagrindinį laiką pasižymėti nesugebėjo. O tuomet viskas persikėlė į baudinį seriją.

„Atakoje savo progomis nepasinaudojome, tačiau savųjų šansų turėjo ir varžovai. Dėsningos lygiosios ir sėkminga baudinių serija užtikrino sunkiai iškovotus du taškus prieš turnyro lentelės kaimynus. Dabar jau atsakingai ruošiamės paskutinei metų dvikovai Kaune“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-16. „Granitas“ – „TFA Riteriai“ 0:1.

Nemažiau svarbią pergalę šešiolikmečių grupėje iškovojo ir į aštuntą poziciją turnrye pakilo kita R. Vilėniškio komanda. Nors „Granitas“ yra čempionato autsaideris ir iki šiol neiškovojęs nei vieno taško, dėl pergalės prieš šią komandą teko pakovoti negailint savo jėgų. Vienintelį įvartį besibaigiant dvikovai pelnė Dominykas Solncevas.

U-15. „Gintaras“ – „TFA Riteriai“ 1:1 (po baudinių serijos 2:3)

Dar metais jaunesnių grupėje iki pergalės prireikė baudinių serijos. Nors buvo žaista su čempionato autsaideriu, įveikti jo per pagrindinį laiką nepavyko. Šioje dvikovoje „Gintaras“ į priekį išsiveržė po 11 metrų baudinio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Martynas Jaučys rezultatą išlygino.

Baudinių serijos metu vilniečiai realizavo tris baudinius iš keturių bandymų, palangiškiai taip pat atliko keturis smūgius, tačiau sugebėjo pelnyti tik vieną įvartį. Pergalingu įvarčiu tapo Vytenio Rimkaus tikslus smūgis. Be jo, baudinių serijoje taip pat pasižymėjo Eivinas Belazaras ir Juris Dirmantas.

„Kovingos lygiosios lietingu, vėjuotu pajūrio oru su daug techninio – taktinio broko. Norėtųsi daugiau kokybės, teisingų sprendimų priėmimo. Trūko paskutinio tikslesnio perdavimo, paruoštų smūgių iš distancijos, gynyboje – koncentracijos ir kompaktiškumo, pasaugojimo. Norėtųsi, kad atsirastų nauji lyderiai kiekvienoje grandyje. Turime ką tobulinti ir ruošiamės artimiausioms rungtynėms su Klaipėda“, – komentavo R. Vilėniškis.