TFA savaitgalis: 2 pergalės ir 1 pralaimėjimas

Praėjusią savaitę „TFA-Riteriai“ auklėtiniai sužaidė vos trejas rungtynes. Svarbiausios jų, be abejonės, buvo žaidžiamos Klaipėdoje, kur Elitinės lygos U-16 grupės lyderiai darsyk nugalėjo praėjusio sezono prizininkus bei dar labiau įsitvirtino pirmoje vietoje.

U-16. Klaipėdos FM – „TFA-Riteriai“ 0:1

Vos prieš kelias dienas Vilniuje Klaipėdos komandą nugalėję Raimondo Vilėniškio auklėtiniai, tą patį pakartojo ir uostamiestyje. Vienintelis įvartis buvo įmuštas 35 minutę, kai pasižymėjo Jonas Usavičius.

„Įtempta, nelengva, nemažai jėgų ir valios savybių kainavusi pergalė. Galėjome rungtynes laimėti anksčiau ir be įtampos, deja, progų realizacija ir toliau stipriai šlubuoja. Tai lemia atsirandantį niekam nereikalingą nervingumą ir užtikrintumą. Gerai, kas gerai baigiasi“, – reziumavo R. Vilėniškis.

U-14. „TFA-Riteriai“ – FA-FK „Panevėžys“ 1:3

Septintą nesėkmę dvyliktose rungtynėse prieš trečiąją vietą užimančius „Panevėžio“ bendraamžius patyrė TFA U-14 komanda. Vilniečių neišgelbėjo net ir tai, kad po Luko Klasausko įvarčio jie pirmavo. Deja, per 20 minučių pirmajame kėlinyje buvo praleisti net trys įvarčiai ir tai lėmė nesėkmę.

„Kovingos rungtynės. Deja, po individualių klaidų teko pripažinti varžovų pranašumą. Norisi aukšto komandinio presingo varžovų aikštės pusėje ir kompaktiškumo gynyboje, deja, dar yra kur tobulėti tiek techniniuose, tiek taktiniuose veiksmuose. Reziumuojant, vaikinukai po truputį mokosi ir pradeda suprasti, ko iš jų norime, o pergalių ateity tikrai bus“, – sakė R. Vilėniškis.

U-13. Visagino BFA – „TFA-Riteriai“ 1:4

Šeštą pergalę vienuoliktose Pirmos lygos U-13 diviziono Pietų-Rytų regiono rungtynėse iškovojo „TFA-Rtieriai“ trylikamečių komanda, išvykoje užtikrintai įveikusi bendraamžius iš Visagino. Šioje dvikovoje TFA po Mato Rumčiko ir Mato Bernoto įvarčių pirmavo 2:0, BFA skirtumą sušvelnino, o antrajame kėlinyje Nikita Avin ir Nojus Kancleris tiksliais smūgiais užtikrino komandai pergalę.

„Oras nedžiugino ir nelepino, bet rungtynes pradėjome su dideliu užsidegimu bei tikslu laikytis išsikeltų tikslų ir uždavinių. Pirmajame kėlinyje turėjome keletą šimtaprocentinių progų, tačiau ledus pralaužėme tik kėliniui artėjant į pabaigą.

Atrodo, žaidimas pagerėjo, tačiau neilgam. Antrojo kėlinio pradžia – chaotiška. Staiga viską užmiršome, ką buvome susitarę. Už varžovus turėjome daugiau keitimų, tad visų rungtynių metu buvome energingesni, o tai leido pasiekti norimą rezultatą ir į Vilnių grįžti su trimis taškais. Ačiū komandai, ačiū varžovams ir sveikinimai su pergale“, – sakė treneris Matas Juodelis.