TFA savaitgalio išbandymai: vyresniųjų lygiosios ir U-12 pralaimėjimas

Praėjusią savaitę pasiruošimą antrajai sezono daliai tęsė dvi Talentų futbolo akademijos komandos. Puikiai pradėję rungtynes, penkiolikmečiai su bendraamžiais iš „Žalgirio“ sužaidė lygiosiomis, o dvylikamečiai neatsilaikė prieš metais vyresnius Vilniaus „Vyčio“ atstovus.

U-15. Kontrolinės rungtynės. „Žalgiris“ – „TFA Riteriai“ 2:2

Per pirmas 25 minutes du įvarčius pelnę jaunieji „Riteriai“ buvo arčiau pergalės, tačiau po pertraukos atiduota iniciatyva pergalingo rezultato išlaikyti neleido. TFA gretose pasižymėjo Augustas Vaišnoras ir Liutauras Barusevičius.

„Puikios rungtynės, geras komandinis pasirodymas. Prieš rungtynes buvo išsikėlę sau tikslus. Pirmas kėlinys buvo tikrai geras – daugiau kokybės ir aštresnio žaidimo. Pasiekti du įvarčiai.

Antrame kėlinyje pametėme susitarimą, dėl kurio atidavėme daug kamuolių. Besigindami žaidėme per plačiai, o varžovai to naudojosi įmesdami kamuolius gynėjams už nugarų, dėl to kilo daug rizikos. Po vienos iš tokių atakų ir krito įvartis. Geros rungtynės prieš tikrai pajėgius varžovus, bendrai jas vertinu 8,5 iš 10“, – sakė treneris Matas Juodelis.

U-12. Kontrolinės rungtynės. „TFA Riteriai“ – Vilniaus „Vytis“  3:6

Nepaisant gerų sprendimų, Mariaus Linkevičiaus auklėtiniai varžovams nusileido fizinėmis savybėmis, o tai lėmė galutinę nesėkmę.

„Jautėsi fizinis skirtumas. Strigome atakų pradėjime, trūko judėjimo be kamuolio, ramybės gavus kamuolį. Rungtynės suteikė daug naudingos informacijos treniruočių procesui“, – reziumavo M. Linkevičius.