TFA savaitė: vyriausiųjų košmaras

Praėjusi savaitė „TFA Riterių“ akademijos auklėtiniams buvo skirtinga – vieni džiaugėsi pelnytomis pergalėmis, kiti netikėtais pralaimėjimais, treti (U-18) – košmaru, kurio, turbūt, ilgai neužmirš.

U-18. FA „Panevėžys“ – „TFA-Riteriai“ 6:1

Vieni favoritų į čempiono titulą „TFA Riteriai“ Panevėžyje nė iš tolo nepriminė tos komandos, kuri praėjusiais metais dalyvaudama metais vyresnių čempionate sugebėjo iškovoti antrąją vietą. Šįsyk iki pertraukos vilniečiai praleido keturis įvarčius, po to – dar du ir tik laikrodžiui skaičiuojant rungtynių pabaigą Arminas Astafejevas pelnė garbės įvartį.

„Beveik visi praleisti įvarčiai – žaidėjų individualios klaidos. Maksimaliai prastas pirmas kėlinys, antram nepaliko beveik jokių šansų komandai išlyginti rezultatą“, – sakė Raimondą Vilėniškį pavadavęs treneris Edvin Volodkovič.

 

U-16 VFA – „TFA Riteriai“ 1:0

Itin apmaudų pralaimėjimą šešiolikmečių grupėje patyrė ir į penktą vietą turnyro lentelėje nukrito Artūro Sikorskio auklėtiniai. Nenusisekusiose rungtynėse vienintelis įvartis buvo įmuštas likus žaisti tris minutes iki susitikimo pabaigos.

„Rungtynės buvo labai sunkios. Pirmajame kėlinyje labiau dominavo varžovai, o mes visiškai nežaidėme savo futbolo, buvome labai silpni dvikovose, labai daug praradome kamuolių, matėsi didelis nepasitikėjimas savimi. Tiesa, turėjome tikrai neblogų progų pasižymėti, kaip ir varžovai. Mūsų laimei, turėjome puikiai žaidžiantį vartininką.

Antrajame kėlinyje išėjome labiau motyvuoti, buvome agresyvesni, pirmas 10 – 15 minučių dominavome, o priešininkai nežinojo ką daryti. Bet po to vėl žaidimas apsilygino ir tiek viena, tiek kita komanda galėjo pasižymėti įvarčiais.

Šios rungtynės buvo iki pirmo įvarčio. Labai gaila, bet įvartį įmušė priešininkai. Kas labai patiko, vaikinai vis tiek nenuleido rankų ir sukūrė tikrai geras progas įmušti įvartį. Deja, mums nepavyko šiose rungtynėse įmušti ir turėjome pripažinti priešininkų pranašumą”,– pasakojo Artūr Sikorskij

 

U-15. VFA – „TFA Riteriai“ 0:2

Trečią pergalę aštuntose rungtynėse iškovojo ir į septintą vietą lentelėje pakilo Svajūno Savicko penkiolikmečių komanda. Užtikrintai sužaistose rungtynėse Riteriai šįsyk buvo pajėgesni už bendraamžius iš VFA. Abu įvarčius (po vieną skirtinguose kėliniuose) pelnė Lukas Klasauskas.

„Rungtynes kontroliavome nuo pirmų minučių. Turėjome tikslą ir gerai žaisti, ir laimėti. Labai džiaugiuosi, kad komandai pavyko tai pasiekti ir žaidėjai nusipelnė to džiaugsmo už įdėtą darbą savaitiniame treniruočių procese, kovingumą bei parodytą norą ir gerą žaidimą.

Šaunuoliai! Ačiū gausiai susirinkusiems tėveliams už puikų palaikymą!“, – sakė S. Savickas.

 

U-14. „Garliava“ – „TFA Riteriai“ 5:0

Paskutinę keturioliktą vietą užimanti Mariaus Linkevičiaus keturiolikmečių komanda patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės. Deja, ir vėl be jokių šansų nepralaimėti.

 

U-13. „Marijampolė City“ – „TFA Riteriai 0:0 (4:5)

Dviem taškais iškovotų taškų sąskaitą papildę trylikamečiai rungtynes Marijampolėje sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o baudinių serijoje buvo geresni. Ši pergalė komandą pakėlė į aštuntą vietą keturiolikos komandų turnyre.

„Komanda pademonstravo labai gražų žaidimą, buvome žymiai stipresni už varžovą, bet pritrūko paskutinio taško – įvarčio. Štai ir lygiosios“,- komentavo treneris Ernestas Zakarevičius. 

 

U-13. „TFA Riteriai B“ – „Geležinis Vilkas B“ 2:1

Antrą pergalę šeštose rungtynėse iškovojo ir prie prizinio trejeto priartėjo trylikamečių B komanda. Nepaisant varžovų įmušto įvarčio, vėliau Einoras Belazaras ir Martynas Markauskas įvarčiais padovanojo pergalę Riteriams.

„Rungtynės prasidėjo blankiai, žaidimas sukosi viename krašte, buvo betvarkė, žaidėme labai susispaudę, įsivėlėme į bardaką. Praleidome įvartį iš standarto. Antrame kelinyje išėjome labiau užsivede, kovojome, užspaudėme varžovus ir visą kelinį dominavome“, – sakė E. Volodkovič.