TFA savaitė: neįspūdinga

Praėjusią savaitę tęsėsi įvairių jaunimo grupių Lietuvos čempionatas. Turas „TFA Riteriams“ nebuvo sėkmingas, nes trims Elitinių lygų ekipoms pavyko iškovoti vos vieną tašką. Ir jis iškovotas nelengvai.

 

U-18. Be1 NFA – „TFA Riteriai“ 0:0 (5:4).

Kol kas toli nuo planuotų rezultatų esantys „TFA Riteriai“ nesugebėjo laimėti ir Kaune. Per devynerias rungtynes vilniečiai tėra iškovoję vos keturias pergales ir užima aštuntąją turnyro lentelės vietą.

„Rungtynės prasidėjo labai sunkiai. Penktą sekundę galėjome prasileisti įvartį. Žaidėjai išėjo į aikštę labai pasimetę, nepasitikėjo savo jėgomis. Pirmą kėlinį priešininkai buvo tikrai geresni už mus. Bet sulaukus pertraukos, vaikinams rūbinėje daviau velnių, priminiau, kad jie irgi yra puikūs žaidėjai, kad turi kovoti vienas už kitą, nepasiduoti.

Antrasis kėlinys buvo žymiai geresnis už pirmą. Šaunuoliai vaikinai, kad išgirdo trenerio pastabas, atidavė labai daug jėgų, o rungtynių pabaigoje sukūrėme dvi tikrai neblogas progas, kur galėjome įmušti įvartį ir laimėti šitas rungtynes“, – sakė Raimondą Vilėniškį pavadavęs Artūras Sikorsij.

 

U-16. „TFA Riteriai“ – BFA 3:5

Skirtingai nei vyresnėlių grupėje, kur nebuvo įmuštas nei vienas įvartis, tarp šešiolikmečių įvarčiai krito gana dažnai. Įpusėjus pirmajam kėliniui, BFA jau pirmavo 2:0, tačiau iki pertraukos Rapolas Pikelis skirtumą sušvelnino.

Antrajame kėlinyje BFA per pusvalandį įmušė dar du įvarčius, į kuriuos Martynas Jaučys per tris minutes atsakė dubliu. Bandydami išlyginti rezultatą, Riteriai dvikovos pabaigoje nusvilo ir praleido penktąjį įvartį.

„Rungtynės buvo labai kovingos. Priešininkai taikė didelį presingą, šiose rungtynėse iš penkių įvarčių tris praleidome po standartų, vieną tiesiog atsivežėme sau. Labai patiko, kad vaikinai nepalūžo esant rezultatui 1-4, kovėsi iki galo ir įmušė du įvarčius, kurie sugrąžino mus į žaidimą. Blogi mūsų sprendimai vėl leido priešininkams įmušti įvartį ir rungtynes buvo uždarytos“, – sakė A. Sikorskij.

 

U-15. „TFA Riteriai“ – BFA 0:4

Penkiolikmečių grupėje Svajūno Savicko auklėtiniai šįsyk neturėjo jokių galimybių. Per pirmąjį kėlinį BFA įmušė du įvarčius, iškart po pertraukos neteko dvi geltonas korteles uždirbusio Valentijno Steuro ir rungtynės, iš esmės, buvo baigtos.

„Rungtynes laimėjo šiai dienai geriau fiziškai pasiruošusi ir didesnį norą bei kovingumą aikštėje parodžiusi BFA komanda. Sveikinimai Jiems. Gaila, kad su pernai metų čempionais negalėjome žaisti stipriausios sudėties, ko pasekoje aikštėje buvusiems žaidėjams prilygti varžovui nepavyko.

Ačiū tėveliams už nuostabų palaikymą net ir tokiomis sunkiomis rungtynių akimirkomis”,– sakė Svajūnas Savickas

 

U-14. „TFA Riteriai“ – „Fortūna“ 1:4

Septintą pralaimėjimą septintose rungtynėse patyrė „Riterių“ keturiolikmečių komanda, kurios vienintelis įvartis buvo pelnytas nuo 11 metrų žymos..

 

U-13. „TFA Riteriai“ – „Utenis“ 5:0

Trečią pergalę šeštose rungtynėse iškovojo Ernesto Zakarevičiaus treniruojami trylikamečiai. Jaunieji Riteriai į svečių vartus sumušė penkis įvarčius – du per pirmąsias septynias minutes, dar du – iki pertraukos, o antrajame kėlinyje uteniškiai įsimušė sau.

„Riterių“ gretose dusyk pasižymėjo Arnas Dubickas, po kartą – Mykolas Ališauskas ir Emilijus Jakeliūnas.

„Varžovai neturėjo jokių šansų laimėti. Dominavome visas rungtynes – tiek žaidimu, tiek įvarčiais. Kaip ir minėjau, netgi vartininko gaila, kadangi sušalo rungtynėse“, – konstatavo E. Zakarevičius.

 

U-13. „Panevėžys B“ – „TFA Riteriai B“ 4:1

Ketvirtą pralaimėjimą septintose rungtynėse patyrė trylikamečių B komanda, kuri po Einoro Belazaro įvarčio buvo išsiveržusi į priekį. Laimėję pirmąjį kėlinį, po pertraukos Riteriai buvo, tarsi, ne savi.

„Komanda pademonstravo labai silpną žaidimą ir nepaisant to, kad nesiklijavo žaidimas, pirmi išsiveržėme į priekį ir ilgą laiką pirmavome 1:0. Sugriuvome per paskutines dešimt minučių, kai sukrito visi keturi varžovų įvarčiai“, – sakė treneris Edvinas Volodkovič.