TFA savaitgalis: kosminės pergalės ir M. Latvio dvigubas hetrikas!

Geresnės savaitės Talentų futbolo akademijos treneriai tikėtis negalėjo. Praėjusį savaitgalį pergales iškovojo visos penkios žaidusios komandos, o trys iš jų laimėjo ne mažesniu nei šešių įvarčių skirtumu.

U-16. „TFA-Riteriai“ – „Šiauliai“ 10:0

Šios rungtynės buvo pasirinktos centrinėmis turbūt dėl to, kad buvo laukiama kovos. Akivaizdu, kad jos nebuvo, nes Matas Latvys 19 sekundę pelnė pirmą įvartį, o visos dvikovos metu reguliariai su komandos draugais didino persvarą. Pats Matas šiose rungtynėse pasižymėjo net šešiais įvarčiais.

Iškovoję pergalę, jaunieji „Riteriai“ ir toliau pirmauja U-16 grupės Elitinėje lygoje.

„Nors rezultatas yra daugiau nei įtikinamas, bet varžovai vis tiek sugebėjo susikurti savo šansų pelnyti įvarčių. Norint augti ir tobulėti, turime būti dėmesingi ir išlaikyti koncentraciją nuo pirmos iki paskutinės rungtynių akimirkos. Džiugu, kad įpusėjus čempionatui, visus varžovus esame palikę užnugaryje. Tai dar labiau turėtų motyvuoti ir pakelti kiekvienam kartelę aukščiau, įdedant dar daugiau pastangų treniruotėse“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-14. „TFA-Riteriai“ – „Banga“ 7:1

Varžovų nepasigailėjo ir kita R. Vilėniškio treniruojama komanda. Keturiolikmečiai šešių įvarčių skirtumu sutriuškino turnyro lentelės kaimynę iš Gargždų. Ši pergalė „TFA-Riteriams“ buvo septintoji per keturiolika rungtynių, o tai garantuoja aštuntąją vietą penkiolikos komandų turnyre.

Pergalę lėmė du greiti įvarčiai, o per visas rungtynes hetriku pasižymėjo Lukas Steckas. Dar keturi žaidėjai: Martynas Jaučys, Vytenis Rimkus, Dominykas Kavaliauskas ir Rapolas Palčiukas pelnė po vieną įvartį.

„Pelnyta pergalė su daug įvarčių ir dar daugiau gražių momentų. Džiugina, kad vaikinukai pradeda suprasti, ko treneriai nori ir reikalauja iš kiekvieno. Tai matosi aikštėje, tai matosi ir švieslentėje. Be abejo, kiekvienas turime ką patobulinti, kad būtumėm aukščiau lentelėje. Be to, kad būtumėm konkurencingi Elitinėje lygoje, turime keisti mentalitetą, požiūrį į treniruočių lankomumą, atsakomybes komandoje ir įdėti dar daugiau pastangų bei noro treniruotėse“, – sakė R. Vilėniškis.

U-13. „TFA-Riteriai“ – „Ateitis“ 8:0

Ketvirtą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo Svajūno Savicko treniruojama trylikamečių ekipa. Jaunieji „Riteriai“ nepasigailėjo paskutinę aštuntą vietą užimančios „Ateities“ komandos. Šioje dvikovoje vos po aštuonių minučių „Riterių“ persvara siekė du įvarčius, o pasibaigus dvikovai – net aštuonis. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Daumantas Braškys, po vieną – Lukas Klasauskas, Vilius Dovidėnas, Erikas Tučinskis, Matas Bernotas ir Nedas Sinevičius.

„Su visa pagarba varžovams, bet labai lengvos rungtynės, kuriose pasiekta daugiau nei užtikrinta pergalė. Džiugu, kad pavyko išlaikyti sausus vartus, bet tuo pačiu turime treniruotis visais aspektais ir visu šimtu procentų, kad būtų pasiekti ilgalaikiai tikslai“, – sakė S. Savickas.

U-13. „Ataka“ – „TFA-Riteriai B“ 1:2

LVJUFA Pirmos lygos U-13 divizione aštuntą pergalę iškovojo ir pirmąjį ratą septintoje vietoje keturiolikos komandų turnyre užėmė Mato Juodelio treniruojama komanda. Verta pažymėti, kad nepaisant septintos vietos, nuo lyderio „Geležinio vilko“ „Riterius“ skiria tik septyni taškai. Dvikovoje prieš „Ataką“ jau penktą minutę pasižymėjo Ąžuolas Nacevičius, o sužaidus pusvalandį darsyk į priekį „Riterius“ išvedė Matas Rumčikas. „Riterių“ šiose rungtynėse iš vėžių neišmušė ir labai abejotinas baudinys, kurį „Ataka“ sėkmingai realizavo.

„Paskutinės pirmojo rato rungtynės su mums gerai pažįstamais „Atakos“ futbolininkais. Rungtynės prasidėjo aukštu tempu ir grėsmingomis atakomis. Vienos atakos metu buvo prasižengta prieš mūsų žaidėją. Prie kamuolio stojo Ąžuolas, kuris užtikrintai realizavo smūgį ir mes priekyje. Antrą kėlinį pradėjome galingai, pirmos atakos metu puikiai sužaidė Matas Rumčikas ir Joris Ragaišis, ir vėl mes priekyje.

Po šio įvarčio prasidėjo emocijų ir daug nervų bei konfliktinių situacijų kainavęs kėlinys. Tačiau kovingai ir su pasitikėjimu laimėjome rungtynes.

Sunkios, labai atkaklios rungtynės. Atrodo, žaidėme dvejas atskiras rungtynes per du kėlinius ir juos žaidėme tik pirmose kėlinių pusėse. Tai nedžiugina. Dabar turėsime kelių mėnesių pertrauką, per kurią manau dar patobulėsime. Džiaugiuosi vaikinų atsidavimu, pasiaukojimu ir sugebėjimu suvaldyti emocijas ir neįsivelti į dažnus rungtynėse pasirodžiusius konfliktus“, – komentavo M. Juodelis.

U-11. „Kauno Žalgiris – „TFA-Riteriai“. Rezultatas nefiksuojamas

„Geros rungtynės, kurias sužaidėme be keitimų. Labai smagu, kad fiziškai nepasėdome ir visas rungtynes galėjome išlaikyti rungtynių ritmą. Dar smagu, kad naujasis komandos vartininkas drąsiai susitvarkė su užduotimis ir svarbiausia su stresu, nes Nojui Juoniui tai buvo pirmos rungtynės A komandos starto sudėtyje.

Žaidime buvo kokybė, buvo mintis ir labai neblogas sprendimų priėmimas bei išpildymas. Džiugina komandiškumas ir charakteris. Net ir po praleistų įvarčių sugebėjome sugrįžti į rungtynes. Būtent tokios rungtynės augina charakterį ir nugalėtojų mentalitetą. Ir toliau dirbsime, kad augtų individualus meistriškumas bei komandinių veiksmų kokybė“, – sakė treneris S. Savickas.