TFA savaitė: Elitinėje lygoje – trys taškai

Praėjęs savaitgalis „TFA Riterių“ komandoms buvo permainingas. Vienos – džiaugėsi pergalėmis, kitos – deja, turėjo pripažinti varžovų jėgą. Penkiolikmečių atveju – labai apmaudžiai.

 

U-18. „Hegelmann“ – „TFA Riteriai“ 1:3

Penktą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo „TFA Riterių“ aštuoniolikmečiai, išvykoje užtikrintai nugalėję „Hegelmann“ bendraamžius. Vos per 17 minučių Nojus Petkus ir Jaroslavas Moro sostinės ekipai sukūrė dviejų įvarčių persvarą, o jau per pridėtą teisėjo laiką Deividas Michnevič uždarė rungtynes.

„Šios rungtynės buvo suskirstytos į pirmą ir antrą kėlinius. Pirmajame – tiesiog dominavome, buvome žymiai geresni už savo oponentus. Įmušėme tiktai 2 įvarčius, bet galėjome įmušti tikrai daugiau. Labai patiko žaidėjų atsidavimas aikštelėje, bandymas kontroliuoti kamuolį, kurti atakas.

Po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis – leidome priešininkams lipti mums ant galvų, antrus kamuolius, oro dvikovas pralaimėjome kur tik įmanoma. Neabejotinai, antrasis kėlinys priklausė kauniečiams. Vis tik, apibendrinus, manau, kad buvome labiau verti pergalės“, – sakė Raimondą Vilėniškį pavadavęs treneris Artūras Sikorskij.

 

U-16. „Geležinis vilkas“ – „TFA Riteriai“ 3:0

Į aštuntą vietą dvylikos komandų turnyre nukrito šešiolikmečių „Riterių“ komanda, kuri per pirmąjį kėlinį pralaimėjo dvikovą „Geležiniam vilkui“.

„Šios rungtynės buvo tikriausiai blogiausios, iš tų, kurias mes žaidėme. Padarėme labai daug klaidų, žaidėme tragiškai, leidome priešininkams įmušti tris įvarčius, iš kurių du buvo tiesiog mūsų dovana jiems. Antrajame kėlinyje situacija truputį pasikeitė, labiau kontroliavome žaidimą, buvom aštresni, bet įvarčio įmušti nepavyko“, – komentavo A. Sikorskij.

 

 

U-15. „Utenis“ – „TFA Riteriai“ 4:3

Itin apmaudų pralaimėjimą patyrė ir galimybe pakilti dviem pozicijom į viršų nepasinaudojo penkiolikmečių komanda. „Riteriai“ nusileido komandai, kuri iki praėjusio savaitgalio nebuvo iškovojusi nei vieno taško.

Viskas prasidėjo nuo praleisto įvarčio dar nesužaidus nė minutės. Dominykas Jadeška lygino rezultatą, vėliau tą darė Erikas Tučinskij. Galiausiai, varžovų lyderis Simonas Vinčiūnas įmušė savo trečiąjį ir ketvirtąjį įvarčius, į kuriuos tik vienu paskutinę minutę atsakė Lukas Klasauskas.

„Labai sunkios ir klampios rungtynės ant rudeniškos natūralios žolės. Žaidėjai nuo pat pirmų rungtynių minučių susidūrė su šiais iššūkiais ir toliau visą likusį rungtynių laiką slidinėjo, kritinėjo situacijose, kuriose neturėtų taip būti.

Jau pirmą rungtynių minutę padovanojome kovingai nusiteikusiai „Utenio“ komandai pigų įvartį į tuščius vartus. Atsirado nervingumas, neužtikrintumas, lengvas pasimetimas. Tuo varžovai naudojosi visų rungtynių metu. Labai pritrūko tinkamo nusiteikimo. Kiekvieną varžovą turime gerbti ir vertinti. Varžovas davė kovą, į kurią atsakyti nepavyko. Po atkaklių ir permainingų rungtynių teko pripažinti „Utenio“ pergalę, – reziumavo treneris Svajūnas Savickas.

 

U-14. „TFA Riteriai“ – „Jonava“ 0:1

Itin arti pirmojo taško buvę Mariaus Linkevičiaus auklėtiniai ir vėl pralaimėjo. Devintą kartą iš eilės. Vienintelis įvartis buvo įmuštas antrojo kėlinio pradžioje.

 

U-13. „TFA Riteriai“ – „Jonava“ 4:2 

Penktą pergalę devintose rungtynėse iškovojo ir stipriausių lygos komandų šešetuke įsitvirtino keturiolikmečių komanda. Nepaisaisant greito pirmo Benedikto Strolio įvarčio, rungtynės sostinės komandai nebuvo lengvos. Svečiai sumušė du įvarčius ir likus dvidešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos, priekyje buvo „Jonava“.

Tada savo žodį tarė Jokūbas Norvilas, iš pradžių išlyginęs rezultatą, o vėliau jį persvėręs „Riterių“ naudai. Paskutinį įvartį pelnė Aleksandras Benediktas Grybė.

Verta pažymėti, kad du paskutiniai įvarčiai krito per paskutines penkias žaidimo minutes.

„Rungtynių pradžia buvo sunki, kadangi Jonavos klubo žaidėjai fiziškai stipresni, didesni ir taikė aukštą presingą. Mes, savo ruožtu, bandėme išlaikyti kamuolį ir jį saugoti. Pirmajame kėlinyje buvo daug betvarkės ir per daug skubėjimo/ panikos.

Antrojo kėlinio pradžioje prasileidome įvartį, tačiau tada parodėme charakterį bei uždominavome. Įmušėme be atsako tris įvarčius, kai varžovai net negalėjo pereiti į mūsų aikštės pusę.

 

U-13. BFA B – „TFA Riteriai B“ 12:1.

„Žaidė skirtingo lygio komandų rungtynės“, – trumpai, bet tuo pačiu taikliai rungtynes apibūdino treneris Edvin Volodkovič. Vienintelį kartą „Riteriai“ pasižymėjo, kai, esant rezultatui 0:5, į BFA vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Einoras Belazaras jį realizavo užtikrintai.