TFA savaitė: Elitinėje lygoje – dar vienas pareiškimas į auksą

Praėjusią savaitę Raimondo Vilėniškio treniruojama „TFA-Riteriai“ U-16 komanda žengė dar du žingsnius pirmosios vietos link. Bent jau pirmajame etape. Jaunieji „Riteriai“ nugalėjo „Kauno Žalgirį“ ir Klaipėdos FM bei Elitinės lygos turnyro lentelėje savo atotrūkį nuo varžovų padidino iki keturių taškų.

U-16. „Kauno Žalgiris“ – „TFA-Riteriai“ 1:3

Sostinės komanda savo pranašumą kurti pradėjo sužaidus dvidešimt minučių, kai 11 metrų baudinį realizavo Matas Latvys. Šis U-16 jaunimo rinktinės narys po dviejų minučių smeigė dar vieną įvartį, o rungtynių pabaigoje įformino ir hetriką.

„Ganėtinai kovinga ir nelengva pergalė prieš ambicingus varžovus, prieš kuriuos pirmajame rate praradome du taškus. Džiugu, kad vaikinai turi ambicijų ir noro laimėti. Buvo geras nusiteikimas, judėjimas ir su kamuoliu, ir be jo, o tai lėmė pelnytą pergalę“, – džiaugėsi treneris R. Vilėniškis.

U-16. „TFA-Riteriai“ – Klaipėdos FM 4:0

Dar po trijų dienų „TFA-Riteriai“ tiesiog nepaliko jokių šansų į prizininkus pretenduojantiems bendraamžiams iš Klaipėdos. Pačioje rungtynių pradžioje klaipėdiečiai įsimušė į savo vartus, o antrajame kėlinyje skirtumą padidino du M. Latvio ir vienas Deivido Michnevičiaus įvarčiai.

„Principinė pergalė prieš praėjusio sezono prizininkus. Pradedant atakas mums dar trūksta ramybės, greičio ir kokybės perdavimuose, priėmime, pirmame lietime, atsidengime. Pirmajame kėlinyje neišnaudojome savo sukurtų progų, todėl buvo juntamas nervingumas.

Antroje dalyje mūsų susikurti šansai virto įvarčiais, kurie keičia viską – nuramina komandą ir priduoda pasitikėjimo. Trumpai pasidžiaugėme ir pradėjome pasiruošimą sekmadienio rungtynėms su tais pačiais varžovais tik išvykoje“, – kalbėjo R. Vilėniškis.

U-14. „Be1 NFA“ – „TFA-Riteriai“ 3:0

Šeštąjį pralaimėjimą U-14 grupėje patyrė septintą poziciją penkiolikos komandų turnyre užimantys „TFA-Riteriai“. Šiose rungtynėse kauniečiai buvo stipresni ir tai užtikrintai įrodė.

„Pelnyta varžovų pergalė. Dėl įvairių priežasčių trūko trijų pagrindo žaidėjų, kurių lygiaverčiai, deja, kol kas pakeisti negali niekas. Gynyboje trūko komunikacijos, kompaktiškumo tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ir pasaugant vienas kitą. Šlubavo komandinis presingas, vėlavimas varžovams suteikdavo geras galimybes pavojingai pereiti į ataką. O mums ir atakoje trūko aštrumo, smūgių į vartus, ir padavimų iš kraštų“, – sakė R. Vilėniškis.

U-13. „Kauno Žalgiris“ – „TFA-Riteriai“ 5:1

Kauno komanda nuo dvikovos pradžios demonstravo geresnį žaidimą ir jį įtvirtino mušdami penkis įvarčius. „TFA-Riteriams“ pavyko pelnyti garbės įvartį, bet tik tiek.

„Prastos rungtynės. Beveik niekas, ką planavome, nepavyko. Tenka pripažinti pelnytą varžovų pranašumą. Kai pavykdavo apsiginti ir atlikti gerą pirmą perdavimą, tada pavykdavo gerai kontratakuoti. Vis tik, reikia gerinti perdavimo kokybę ir gynybinius veiksmus vienas prieš vieną“, – reziumavo Svajūnas Savickas.