TFA savaitgalis: dvejos rungtynės – dvi pergalės

U-13. BFA – TFA-Riteriai 0:2

Nepaisant to, kad paskutinės sezono rungtynės nieko nelėmė ir dar gerokai anksčiau buvo aišku, jog aukščiau šeštosios vietos pakilti aukščiau nepavyks, „TFA-Riterių“ jaunuoliai nusprendė pasigerinti sau atostogas ir paskutinėse rungtynėse užtikrintai nugalėjo bronziniais prizininkais tapusius BFA futbolininkus. Po įvartį nugalėtojams pelnė Vytenis Rimkus (4 min.) ir Rapolas Palčiukas (54 min.).

„Labai džiaugiuosi savo vaikinų pergale. Visos rungtynės buvo labai įtemptos, aikštėje tikrai netruko emocijų bei tiek mes, tiek varžovai žaidė akiai patrauklų futbolą. Labai svarbu, kad po pralaimėtų rungtynių parodėme charakterį ir dar kartą įrodėme, kad galime ir mes žaisti gerą ir gražu futbolą. Visi mano žaidėjai yra verti maksimalaus įvertinimo. Tiek gynyboje, tiek puolime buvome maksimaliai disciplinuoti, tad visas žaidimo braižas vyko pagal planą“, – sakė treneris Paulius Obolevičius.

U-15. „Šiauliai“ – TFA-Riteriai 1:2

Dar prieš šias rungtynes bronzos medalius užsitikrinę sostinės jaunieji „Riteriai“ į Saulės miestą su dviem jaunesniais debiutantais Artiomu Šankinu bei Augustu Vaišnoru. Kaip jau įprasta, Raimondo Vilėniškio treniruojama komanda sukūrė daugybę progų, tačiau dažnu atveju paversti jų įvarčiais nesugebėjo. Pergalę sostinės komandai atnešė rungtynių pradžioje Deivido Michnevičiaus ir antrojo kėlinio pradžioje Žygimanto Siriaus pelnyti įvarčiai.

„Džiugina pasiekti įvarčiai po standartinių situacijų, tačiau neramina progų realizacija ir koncentracija gynyboje. Mokomės iš klaidų ir ruošiamės paskutinėms sezono rungtynėms“, – sakė R. Vilėniškis.

Paskutines sezono rungtynes U-15 komanda žais trečiadienį prieš „Garliavą“.