TFA savaitė: 1 pergalė ir 1 pralaimėjimas

Praėjusią savaitę kai kuriuose čempionatuose padarytos pauzės, tad kovos laukė vos dviejų komandų. Viena jų iškovojo pergalę, kita patyrė pralaimėjimą.

U-16. „TFA Riteriai“ – „Geležinis vilkas“ 0:3

Su tiesioginiu konkurentu dėl vietos turnyro lentelėje kovoję „TFA Riteriai“ dar 5 minutę praleido įvartį ir jau tuomet visas žaidimo planas nuėjo šuniui ant uodegos. Kad ir kokie sprendimai buvo priimti, šįsyk jie neveikė.

„Šios rungtynės buvo tikrai prastos, nes labiau žaidėme ne kaip komanda, o viską stengėmės daryti individualiais veiksmais. „Geležinis vilkas“ atrodė daug solidžiau, labiau organizuota komanda. Šiose rungtynėse mūsų žaidybinis planas visiškai nepasiteisino, priešininkai buvo daug geresni. Pakeitęs formaciją iš 3-5-2 į 4-3-3 atrodėme daug solidžiau“, – komentavo treneris Artūr Sikorskij.

U-15. „TFA Riteriai“ – „Utenis“ 2:0

Prieš kelias savaites Utenoje itin apmaudų pralaimėjimą patyrę „Riteriai“ norėjo revanšuotis varžovams ir jiems tai pavyko. Dovydo Stalnionio įvartis rungtynių pradžioje, o Eriko Tučinskio – antrajame kėlinyje, sostinės ekipai garantavo pergalę. Dvikovos pabaiga, kai varžovai liko mažumoje, klausimų dėl nugalėtojų jau nebekėlė.

„Ir vėl labai sunkios rungtynės, ir vėl džiugu, kad pavyko iškovoti pergalę! Žaidimas tikrai nedžiugina ir stipriai turime pasitempti. Buvo nemažai techninio broko. Pirmą kėlinį buvome lėtesni, trūko fiziškumo dvikovose, geresnio ir greitesnio žaidimo skaitymo, būsenos ant pirštų galų, kuri leistų greičiau reaguoti dvikovų situacijose.

Antrajame kėlinyje vaizdas truputėlį pasikeitė, dvikovose žaidėme kibiau, pradėjome daugiau komunikuoti, gynyboje geriau skaityti varžovų žaidimą, neleidome lengvai išeiti iš savo pusės. Perimti kamuoliai leido kontratakuoti, susikurti antrus šansus atakoje“, – komentavo Svajūnas Savickas.