„TFA Riteriai“ U-15 ekipai – kelialapis į Elitinę lygą!

Lietuvos jaunimo Pirmos lygos superfinalo rungtynėse „TFA Riteriai“ po baudinių serijos nugalėjo bendraamžius iš „Šiaulių“ bei iškovojo kelialapį į Elitinę lygą. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, įvartį jauniesiems Riteriams pelnė Martynas Jaučys, o baudinių serijoje žibėjo vartininko Ernesto Lysionoko žvaigždė. Jis atrėmė du baudinius.

Šiandienos superfinalo rungtynes buvo paskutinis šio sunkaus sezono darbas. Prašiau vaikinų sužaisti savo geriausias rungtynes ir parodyti geriausiąją pusę. FA „Šiauliai“ tikrai galingas ir tvirtas varžovas, tad džiaugiuosi, kad vaikinukai per sunkų darbą pasiekė sezono tikslą ir, galima sakyti, pirmąją savo karjeros didžiąją pergalę.

Sezono metu turėjome labai daug iššūkių. Po pirmos sezono pusės daug vaikinų paniro į mokslus, todėl mums daug padėjo U-14 gabiausi vaikai. Su visų aplinkių pagalba, patarimais ir pastabomis, padarėmė visiems gražią ir nuostabią sunkaus darbo pergalę. Kaip ir žymus futbolininkas C. Ronaldo yra pasakęs: Talentas be sunkaus darbo yra niekas. Žinau ir tikiu, kad mūsų jaunieji Talentai tikrai įdėjo daug darbo, nes mes esame ČEMPIONAI!!!“, – džiaugsmingai konstatavo komandos treneris Matas Juodelis.