„TFA-Riteriai“ savaitgalis: pergalė Elitinėje lygoje ir dvi baudinių serijos

U-15. TFA-Riteriai – Žalgiris 1:0.

Raimondo Vilėniškio auklėtiniai Elitinėje U-15 lygoje iškovojo dar vieną pergalę ir žengė dar vieną žingsnį medalių link. „TFA-Riteriai“ po Kipro Milkevičiaus įvarčio paskutinę pagrindinio laiko minutę 1:0 įveikė „Žalgirio“ futbolininkus. Situaciją „Riteriai“ galėjo išspręsti ir anksčiau, tačiau antrojo kėlinio pradžioje nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Kovinga ir labai sunki pergalė. Įvartis paskutinę minutę parodo komandos charakterį, mentalitetą ir norą laimėti. Sėkmę reikia užsitarnauti ir išprakaituoti. Aišku, jei būtumėm realizavę baudinį, varžovų gynyboje būtų atsiradę gerokai daugiau erdvės. Gynyboje sužaidėme drausmingai, atakoje įvartinių situacijų sukūrėme pakankamai, tik reikia tobulinti realizaciją“, – komentavo R. Vilėniškis.

 U-13. TFA-Riteriai – BFA 2:2 (po baudin6:7).

Nepaisant to, kad nepasisekė baudinių serijoje, trylikamečiai „Riteriai“ turėtų savimi didžiuotis. Šįsyk pavyko realizuoti progas bei per pagrindinį laiką nenusileisti antrą vietą užimantiems varžovams.

„Sužaidėme labai kokybiškas rungtynes prieš gerą varžovą, todėl esu labai patenkintas savo komandos žaidimu. Sunkus darbas treniruotėse pagaliau atneša gerą rezultatą ne tik švieslentėje, bet ir pačio žaidimo kokybėje. Nors rungtynių pabaigoje mums pritrūko koncentracijos, bet džiaugiuosi už savo vaikinus. Aikštėje buvo visi tikri profesionalai. Ties tuo mes nesustojame, visada gali būti geriau kaip sakoma, tad dirbame toliau“, – komentavo treneris Paulius Obolevičius.

U-14. TFA-RiteriaiGranitas 2:2 (po baudinių 5:6)

Dvikova su turnyrinės lentelės kaimynais prasidėjo greitu pelnytu įvarčiu bei netrukus užsidirbta raudona kortele, vėliau gautu vienuolikos metrų baudiniu į savuosius vartus, bet parodytu charakteriu ir susitikimo pabaigoje išlygintu įvarčiu.

„Rungtynės prasidėjo kokybiškai, pelnėme greitą įvartį ir vaikinai pajautė, kad gali įmušti dar kelis. Prasidėjo klaidos. Pamiršome rungtynių planą, be to veiksmus išderino ir didžiulis karštis bei trumpas atsarginių suolas. Nepaisant to, sugebėjome ištraukti rungtynes iki baudinių serijos, kurioje Gabrielius Mikulevič neutralizavo net tris varžovų bandymus. Deja, jaudulys ir stresas mūsų komandos žaidėjams pakišo koją, todėl pergalės pasiekti nepavyko. Dėkoju vaikinams už atsidavimą ir išlietą prakaitą rungtynių metu, o dabar – atgal į treniruotes ir jose dirbti tris kartus sunkiau“, – komentavo treneris Matas Juodelis.