„TFA-Riteriai“ savaitgalis: mokomės iš klaidų

U-15. Klaipėdos FM – TFA-Riteriai 2:0

Tai buvo rungtynės, kurios galėjo jaunuosius Riterius galėjo priartinti prie antrosios vietos. Jei būtų iškovota pergalė, pagal prarastus taškus tarp komandų būtų atsiradusi lygybė. Deja, to nebuvo ir dabar pakilti iki tos antrosios vietos jau reikia nedidelio stebuklo.

„Pralaimėjome, bet vaikinai kovojo iki paskutinės minutės. Turėjome savo šansą pelnyti įvartį pirmieji, kai Jonas Usavičius sudrebino virpstą. Neabejoju, kad tuomet rungtynių scenarijus būtų buvęs visiškai kitoks. Per daug darėme techninio broko, per daug atlikome netikslių perdavimų, atakoje trūko ramumo tiek pradedant jas, tiek užbaigiant. Gynyboje trūko koncentracijos, kompaktiškumo, pasaugojimo ir komunikacijos.

Iš klaidų mokomės ir stengiamės jų nekartoti. Iki sezono pabaigos liko šešerios rungtynės ir koncentruojamės į artimiausią varžovą „Džiugą“. Kiekvienose rungtynėse turime kovoti tik dėl pergalės“, – sakė treneris Raimondas Vilėniškis.

U-14. TFA-Riteriai – Žalgiris 1:6

Rungtynės, kuriose nebuvo jokių šansų. Vienintelė paguoda – likus dvylikai minučių iki susitikimo pabaigos įmuštas garbės įvartis.

„Norėjome išlaikyti pergalę, kokią iškovojome pirmame rate, bet yra kaip yra.. turime skaudų antausį. Mes turime norėti nugalėti, o ne bijoti varžovo dar neprasidėjus rungtynėms. Turime vidinių trikdžių, kuriuos manau išsispręsime ir galėsime grįžti į pergalių kelią. Turime susikaupti ir sukovoti likusiuose turuose“, – apie skaudžią nesėkmę sakė treneris Matas Juodelis.